کد خبر: 38614
تاریخ انتشار: یکشنبه, 14 بهمن 1397 - 12:26
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

انتشار شماره سوم از دوره دوم خبرنامه انجمن کتابداری شاخه فارس

منبع : روابط عمومی انجمن کتابداری ایران - شاخه فارس
انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس شماره سوم از دوره دوم خبرنامه این انجمن را به صورت الکترونیکی منتشر کرد.
انتشار شماره سوم از دوره دوم خبرنامه انجمن کتابداری شاخه فارس

به گزارش لیزنا، با همت کمیته انتشارات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس و همچنین دبیران بخش های مختلف خبرنامه به ویژه سردبیر میهمان این شماره، سمیه آورند، شماره سوم از دوره دوم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس به صورت الکترونیکی منتشر شد.

زهرا شاه نظرنژادخالصی مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه فارس با اعلام این خبر افزود: علاقمندان می توانند برای مطالعه این شماره خبرنامه که به موضوع ادبیات کودک و نوجوان پرداخته به نشانی ilisafars.ir/nameh   مراجعه نمایند. این خبرنامه شامل بخش های سخن سردبیر، یادداشت های علمی، گفتگو، تجربه (خاطره)، تازه ها، معرفی کتاب و پایگاه های اطلاعاتی است که با پشتکار و جدیت تمامی دست اندرکاران نشریه منتشر شده است.

او ادامه داد: همچنین شماره آتی خبرنامه به موضوع «رضایت شغلی کتابداران» خواهد پرداخت، لذا از تمامی علاقمندان، پژوهشگران، نویسندگان و دانشجویان دعوت می شود مطالب ارزشمند خود را حداکثر تا 15 اسفندماه 1397 به نشانی پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا درصورت پذیرش، به نام خود آن ها در شماره بعدی نشریه منتشر شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: