کد خبر: 39877
تاریخ انتشار: یکشنبه, 02 تیر 1398 - 11:56

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

انتشار شماره جدید خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس

منبع : لیزنا
شماره چهارم از دوره دوم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس به صورت الکترونیکی منتشر شد.
انتشار شماره جدید خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس

 به گزارش لیزنا، با همکاری کمیته انتشارات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس و  دبیران بخش های مختلف خبرنامه، شماره چهارم از دوره دوم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس به صورت الکترونیکی منتشر شد.

علاقمندان می توانند برای مطالعه این شماره خبرنامه که به موضوع رضایت شغلی کتابداران پرداخته به نشانی ilisafars.ir/nameh مراجعه کنند.

این خبرنامه شامل بخش های سخن سردبیر، یادداشت های علمی، گفتگو، تجربه (خاطره)، تازه ها، معرفی کتاب و پایگاه های اطلاعاتی است با پشتکار و جدیت تمامی دست اندرکاران نشریه منتشر شده است.

لازم به ذکر است شماره آتی خبرنامه به موضوع نمایشگاه کتاب خواهد پرداخت؛ لذا از تمامی علاقمندان، پژوهشگران، نویسندگان و دانشجویان دعوت می شود مطالب ارزشمند خود را حداکثر تا پایان تیرماه 1398 به نشانی پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا در صورت پذیرش، به نام خود آن ها در شماره بعدی نشریه منتشر گردد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: