کد خبر: 41424
تاریخ انتشار: یکشنبه, 17 فروردين 1399 - 05:09

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

برگزاری پویش عکس «بازی در خانه»

منبع : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
پویش عکس «بازی در خانه» با حمایت مرکز سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری و مشارکت تعدادی از تولیدکنندگان اسباب‌بازی در حال برگزاری است.
برگزاری پویش عکس «بازی در خانه»

به گزارش لیزنا، پویش عکس «بازی در خانه» با مشارکت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران و برندهای باهمزی، مهارت‌افزا، جی‌جی ‌وی‌جی، نوباوه، هوپا، جامپی و زینگو و با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر، بیش از یک ماه از ورود ویروس کرونا به کشورمان می‌گذرد و این اتفاق با زیباترین روزگار ایرانیان یعنی نوروز همراه شده است.

بر همین اساس، تعدادی از تولیدکنندگان اسباب‌بازی تلاش کرده‌اند شرایطی برای سرگرمی و دورهمی‌های شادمانه کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها فراهم کنند تا سختی در خانه ماندن با #بازی_در_خانه کم‌تر شود و همه بتوانند با سرگرم کردن خانواده و مراقبت از عزیزان‌شان این روزگار را با تندرستی و شادمانی سپری کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عکس‌های خود با هشتگ #بازی_ در_ خانه، #در_خانه_می‌مانیم، #در_خانه_بمانیم_بازی_کنیم، #کرونا و #کرونا_را_شکست_می‌دهیم، به این پویش بپیوندند و برنده جایزه‌های آن شوند.

شرکت کنندکان باید از بازی کردن در منزل همچون بازی با اسباب‌بازی، بازی رومیزی، بازی حرکتی، پازل و... عکس بگیرند و برای صفحه اینستاگرام انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران به نشانی @IranToyAssociation دایرکت کنند.

بر همین اساس، بازی می‌تواند ساخت ایران یا کشور دیگری باشد و شرکت کنندگان باید از ارسال ویدیو و گیف خودداری کنند.

همچنین کیفیت عکس‌های ارسالی شرکت کنندگان، قرار گرفتن تمام محتویات بازی در قاب، نور، کادربندی و زیبایی عکس در داوری نهایی موثر خواهد بود و تعداد عکس‌ها شانس برنده شدن را افزایش نمی‌دهد.

علاقه‌مندان تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ فرصت شرکت در این پویش را دارند. برگزیدگان نیز روز ۵ اردیبهشت اعلام و به پنج برنده اول یک محصول از حامیان پویش #بازی_در_خانه به عنوان جایزه اهدا می‌شود.