کد خبر: 39276
تاریخ انتشار: سه شنبه, 20 فروردين 1398 - 10:52
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

اخبار کتابخانه ملی

دل سپرده به کودکان به چاپ سوم رسید

منبع : روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
کتاب «دل سپرده به کودکان: مصاحبه تاریخ شفاهی با ثریا قزل ایاغ» از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به چاپ سوم رسید.
دل سپرده به کودکان به چاپ سوم رسید

به گزارش لیزنا، چاپ سوم کتاب «دل سپرده به کودکان: مصاحبه تاریخ شفاهی با ثریا قزل ایاغ» از سلسله کتاب‌های «تاریخ شفاهی» را در 218 صفحه چاپ و روانه بازار نشر کرد.

در این کتاب اطلاعاتی در مورد خانواده، کودکی، نوجوانی، تحصیلات در دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی و کارشناسی ارشد کتابداری، تدریس در گروه کتابداری و اطلاع‌رسانی دانشگاه تهران خانم ثریا قزل‌ایاغ ارائه شده است.

همچنین ویژگی‌های رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی و استادان کتابداری، شورای کتاب کودک، معرفی ادبیات کودکان و نوجوانان و انتشار کتاب‌های کود، فرهنگ‌نامه کودکان و نوجوانان، کتاب های گویا و طرح‌های اجرایی، ترجمه در حوزه ادبیات و نوجوانان در این کتاب از زبان ثریا قزل‌ایاغ روایت شده است.

مصاحبه، تحقیق و تدوین کتاب «دل سپرده به کودکان: مصاحبه تاریخ شفاهی با ثریا قزل ایاغ» را «پیمانه صالحی» انجام داده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند به فروشگاه انتشارات سازمان واقع در ساختمان کتابخانة ملی ایران مراجعه کنند و یا با شمارة تلفن 81623315 تماس بگیرند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: