کد خبر: 24884
تاریخ انتشار: یکشنبه, 10 مرداد 1395 - 14:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

رونمایی از جدیدترین آثار کودک دفتر نشر فرهنگ اسلامی

منبع : لیزنا
جدیدترین آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی در حوزه کودک (کتاب سحر) دوشنبه 11 مرداد  در سرای اهل قلم رونمایی می شود.
رونمایی از جدیدترین آثار کودک دفتر نشر فرهنگ اسلامی

 به گزارش لیرنا،  مراسم رونمایی از جدیدترین آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی در حوزه کودک (کتاب سحر) با حضور سپیده خلیلی، کلر ژوبرت، احسان عباسلو برگزار می‌شود.


در این آئین از کتاب‌های «لینالونا» و «آرزوی زنبورک» با نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت که از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی برای گروه سنی «ب» منتشر شده است، رونمایی می‌شود
«
آرزوی زنبورک» داستان یک زنبور کوچولو است که از خدا می‌خواهد به او فرصت دهد تا یک کار بزرگ انجام دهد و «لینالونا» داستان یک دختر است که با یک آدم کوچولو دوست می‌شود.


کلر ژوبرت در سال ۱۳۴٠ در فرانسه و در یک خانواده مسیحی به دنیا آمد. او در سن ۱٩ سالگی مسلمان شد و از سال ۱۳۶۲ با همسر ایرانی‌اش در ایران زندگی می‌کند. این نویسنده دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات کودک از دانشگاه لومان فرانسه است و کار داستان‌نویسی و تصویرگری را هم‌زمان از سال ١٣٧٥ آغاز کرده و آثارش به دو زبان فارسی و فرانسه منتشر شده است.

  

مراسم رونمایی از جدیدترین آثار دفتر نشر فرهنگ اسلامی در حوزه کودک (کتاب سحر) ساعت 16 در سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر پلاک 2 برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: