کد خبر: 28189
تاریخ انتشار: سه شنبه, 29 فروردين 1396 - 13:33
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

زندگی زاغی کانون دوباره روایت شد

منبع : لیزنا
«زاغی و زیرک» برنده‌ مدال برنز نمایشگاه یونیسف بار دیگر به دست کودکان رسید.
زندگی زاغی کانون دوباره روایت شد

 به ‌گزارش لیزنا، براساس اعلام  روابط ‌عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «زاغی و زیرک» کتابی است بر اساس داستانی از کلیله و دمنه که از سوی زنده یاد محمود مشرف تهرانی (م.آزاد) نگاشته شده است. تصویرگری این کتاب بر عهده‌ فیروزه گل‌محمدی بوده است.

بر اساس این گزارش، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که از چندی پیش اقدام به انتشار آثار فاخر خود کرده است. بر همین مبنا کتاب «زاغی و زیرک» که پیش از این موفق به دریافت مدال برنز نمایشگاه یونیسف ۱۹۹۲ و لوح زرین دومین جشنواره کتاب کانون در سال ۱۳۶۹ شده، هم اکنون به بازار نشر راه یافته است.

این کتاب ۲۴ صفحه دارد و مناسب کودکان چهارم و پنجم دبستان است. داستان، زندگی زاغی را روایت می‌کند که هیچ‌وقت جوجه‌هایش از تخم بیرون نمی‌آیند. او تصمیم می‌گیرد همراه با شغال راهی برای شکست مار پیدا کند و جوجه‌هایش را از خطر نجات دهد. او در این راه اتفاق‌های متفاوتی را تجربه می‌کند.

علاقه‌مندان به این کتاب می‌توانند این اثر را به قیمت ۳هزار تومان از کتابفروشی ها خریداری کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: