کد خبر: 30134
تاریخ انتشار: شنبه, 04 شهریور 1396 - 14:06
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

بازدید رئیس سازمان «سمت» از دانشگاه یونن

منبع : لیزنا
 احمد احمدی رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) به همراه سعیدی معاون نظارت علمی و فنی «سمت»، در سفر دو روزه به شهر کان مینگ مرکز ایالت یونن چین، مورد استقبال هیأتی از دانشگاه یونن قرار گرفتند.
بازدید رئیس سازمان «سمت» از دانشگاه یونن

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی «سمت»، در این سفر که در راستای تفاهم‌نامه میان سازمان «سمت» و انتشارات دانشگاه یونن و به دعوت این دانشگاه انجام شده بود، بر اساس سنت جاری دانشگاه، به مناسبت بازدید رئیس سازمان «سمت» از این دانشگاه، طی مراسمی یک اصله درخت در فضای عمومی دانشگاه کاشته و کتیبه یادبود این دیدار نیز به نام دکتر احمد احمدی بر روی درخت نصب شد.

در این سفر، رئیس سازمان و معاون نظارت علمی و فنی «سمت»، ضمن بازدید از دانشگاه یونن و مرکز انتشارات آن، جلسات متعددی با رئیس و مسئولان عالی‌رتبه دانشگاه برگزار کردند و پیرامون توافق‌های فی‌مابین و ادامه همکاری‌های علمی و پژوهشی، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

از جمله توافقات به عمل آمده در این جلسات، می‌توان به همکاری «سمت» و دانشگاه یونن در راه‌اندازی گروه زبان و ادبیات فارسی و اهدای 200 عنوان کتاب در این رابطه اشاره کرد. همکاری در زمینه تألیف و انتشار مشترک کتاب در موضوعات فرهنگ، تاریخ و تمدن ایران و چین، از دیگر توافقات انجام شده در این سفر است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: