کد خبر: 37978
تاریخ انتشار: شنبه, 08 دی 1397 - 09:33
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

قدیانی «نشت نشا» را تجدید چاپ کرد

منبع : روابط عمومی انتشارات قدیانی
 به گزارش لیزنا، كتاب «نشت نشا» نوشته رضا امیر خانی با موضوع «جستاری در پدیده فرار مغزها» در نوبت چاپ بیست و ششم روانه بازار کتاب شد.
قدیانی «نشت نشا» را تجدید چاپ کرد

به گزارش لیزنا، «نشت نشا» عنوان کتابی از رضا امیرخانی داستان نویس ایرانی است. این کتاب به بررسی پدیده فرار مغزها و عوامل آن می‌پردازد.  در کتاب از کلمه فرار به دلیل بار منفی آن استفاده نشده است و مهاجرت هم بار مثبت دارد. بنابر این از «نشت» كه بینابین هست و كمی به سمت منفی متمایل است استفاده شده است.

انتشارات قدیانی کتاب نشت نشا را در نوبت چاپ بیست وششم، تیراژ 2هزار و 200 و قیمت 10 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

برای تهیه این كتاب علاوه بر مراجعه به كتاب فروشی های معتبر سراسر كشور، می توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الكترونیكی نشر قدیانی نیز مراجعه كنید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این موسسه فرهنگی از تازه های نشر آن نیز با خبر خواهید شد.

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: