کد خبر: 38560
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 10 بهمن 1397 - 16:09
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری خبر داد

تعیین شیوه واسپاری امور به صنف نشر در نمایشگاه کتاب تهران

منبع : روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تصویب ساختار اجرایی و شیوه واسپاری امور به بخش خصوصی خبر داد.
تعیین شیوه واسپاری امور به صنف نشر در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش لیزنا، چهارمین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ریاست محسن جوادی؛ رئیس شورا و معاون امور فرهنگی و اعضای شورا روز چهارشنبه(10 بهمن‌ماه) در معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

ایوب دهقانکار؛ سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به مصوبات این شورا گفت: در این جلسه ساختار اجرایی، شیوه واگذاری و تفکیک وظایف میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنف نشر مورد بحث، بررسی و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و مقرر شد طبق روال سال گذشته انجام امور اجرایی سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با محوریت اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران و اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران(آشنا) در چارچوب قوانین و مقررات صنفی به بخش خصوصی واگذار شود.

وی تاکید کرد: همچنین مصوب شد در برپایی این دوره از نمایشگاه کتاب تهران از ظرفیت‌‌ تشکلها و انجمن‌های تخصصی نشر در مدیریت بخش‌های مرتبط استفاده شود و دو نفر از نمایندگان تشکل‌های نشر در شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب حضور داشته باشند.

در چهارمین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران که با ریاست دکتر محسن جوادی برگزار شد مهدی فیروزان، علی اکبر اشعری، فریدون عموزاده خلیلی، علی اصغر سیدآبادی، میثم نیلی، یحیی دهقانی، داریوش نویدگویی، مهدی اسماعیلیراد، محمدجواد مرادی‌نیا، قادر آشنا، ایوب دهقانکار، ابراهیم حیدری و امیرمسعود شهرام‌نیا حضور داشتند

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: