کد خبر: 38890
تاریخ انتشار: سه شنبه, 07 اسفند 1397 - 09:35

داخلی

»

اخبار کتاب

برگزیدگان جایزه ادبی بهمن معرفی شدند

منبع : روابط عمومی انتشارات دف
 دبیر برگزاری جایزه ادبی بهمن داستان‏های منتخب و راه یافته به مرحلة نهایی را معرفی کرد.
برگزیدگان جایزه ادبی بهمن معرفی شدند

به گزارش لیزنا، بنا بر اعلام فرزانه کرم پور؛ نویسنده و دبیر برگزاری جایزه ادبی بهمن، هیأت بررسی و انتخاب این جایزه ادبی، ضمن قدردانی از تمام شرکت کنندگان، داستان‏های منتخب و راه یافته به مرحلة نهایی را به ترتیب حروف الفبا و به شرح زیر معرفی نمودند:

ارزش (خدیجه معصومی)، بادبادک (فرشته لالایی)، به من مربوطه (فاطمه نصیری ماهینی)، ترمه نابُر (رحمان چوپانی)، تیرانداز (حسام زمردی)، خانه پدری (شهرام ریاحی‏فر)، زایشی از نو (فرشته اختری)، عروسی تمام شد (سهیلا بیات مختاری)، فرزند آدم (حامد معصومی)، کرایه (علی معتمدی)، مژدگانی (آسیه مشکی).

از میان یازده داستان فوق، نفرات اول تا سوم جوایز خود را در روز جمعه، دهم اسفند ماه 97 (ساعت 5 تا 7 بعدازظهر) طی مراسمی در خانه کتاب نشر دف دریافت می‏کنند. همچنین یازده داستان معرفی شده و راه یافته به مرحلة نهایی، در یک جلد کتاب، به چاپ می‏رسند. طبق شرایط اعلام شده، کتاب مجموعه داستان‏های جایزه ادبی بهمن که به منظور معرفی استعدادهای ادبی تازه تولید می شود، تنها شامل نخستین اثر چاپی برگزیدگان است.

بر اساس اعلان دبیرخانة جایزه ادبی بهمن، متقاضیان شرکت در این جایزه ادبی، هر سال می‏توانند از یکم اسفندماه تا پایان تیرماه سال بعد، آثار خود را به نشانی دبیرخانه (واقع در خانۀ کتاب نشر دف: پل سیدخندان، خیابان میرمطهری، حد فاصل بین شریعتی تا سهروردی، پلاک 64، به شمارۀ تماس های: 88501812- 88501646) ارسال کنند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: