کد خبر: 39174
تاریخ انتشار: شنبه, 25 اسفند 1397 - 09:23
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

قدیانی قصه های آنی شرلی را برای بار سیزدهم منتشر کرد

منبع : روابط عمومی مؤسسه انتشارات قدیانی
 آنی شرلی در گرین گیبلز  و آنی‌شرلی در جزیره از سوی انتشارات قدیانی در نوبت چاپ سیزدهم روانه بازار کتاب شدند
قدیانی قصه های آنی شرلی را برای بار سیزدهم منتشر کرد

به گزارش لیزنا، رمان آنی شرلی در گرین گیبلز از سری رمان های هشت جلدی آنی شرلی نوشته ال.ام.مونتگمری و ترجمه سارا قدیانی در نوبت چاپ سیزدهم در اختیار علاقه مندان به رمان های آنی شرلی قرار گرفت.

آنی شرلی دخترکی کک مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیمخانه بزرگ شده است. او با هوش است، قوه تخیل بی حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار سعی می کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی های بسیاری را پشت سر بگذارد، ولی آینده در نظرش آن قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن با هر مشکلی کنار می آید.

مؤسسه انتشارات قدیانی، کتاب آنی شرلی در گرین گیبلز  نوشته ال. ام. مونتگمری که جزو کتاب های تشویقی در سومین جشنواره کتاب های برتر کودک و نوجوان سال 1387می باشد را در نوبت چاپ سیزدهم، 2هزار و 200 نسخه با قیمت 30هزار هزار تومان روانه بازار کتاب کرد.

کتاب آنی‌شرلی در جزیره اثر ال. ام. مونتگمری نیز در نوبت چاپ سیزدهم روانه‌ بازار کتاب شد.

آنی شرلی متولدِ بولینگبروکِ ایالت نوا اسکوشیادر همسایگی جزیره پرنس ادوارد است. در جلد سوم او برای ادامه تحصیلاتش مجبور است از جزیره پرنس ادوارد به دانشگاه ردمونددر نوا اسکوشیا برود؛ اما علیرغم اینکه تحصیلات عالیه آرزوی اصلی او و نوا اسکوشیا نیز زادگاهش بوده، چندان از این موضوع خوشحال نیست و همه اینها در واقع نشان دهنده‌ میزان علاقه و وابستگی آنی شرلی به محیط جدیدی است که به آن وارد شده است: جزیره پرنس ادوارد، عمارت گرین گیبلزخانواده جدیدی که تشکیل داده، دوستان جدیدی که پیدا کرده و خاطره های خوبی که برایش رقم خورده است.

در زمانی که آنی در دانشگاه زادگاه خود و دور از گرین گیبلز در حال تحصیل است، جزیره پرنس ادوارد را به عنوان زادگاه اصلی خود می شناسد، گویی که تولد واقعی زندگی اش از آنجا شروع شده و در طول داستان نیز از پذیرفتن اینکه او یک بولو نوز(دماغ آبی: لقبی که برای ساکنان اصلی نوا اسکوشیا استفاده می شود) است امتناع می کند و در درجه اول خود را دختر جزیره می داند.

مجموعه ۸ جلدی آنی شرلی نوشته لوسی ماد مونتگمری، نویسنده معروف کانادایی است که او را در عالم مطبوعات با نام ال. ام. مونتگمری می‌شناسند. این مجموعه، قصه زندگی و ماجراهای دختری به نام آنی شرلی است که در اواخر سال های ۱۸۰۰ میلادی و در سن یازده سالگی، بعد از سالها زندگی در یتیم خانه بالاخره خواهر و برادری مسن به نام ماریلا و متیو کاتبرت او را به مزرعه گرین گیبلز در نزد خود می آورند و سرپرستی او را به عهده می گیرند. آنی به عمارت گرین گیبلز در روستای آوونلی می‌رود و ماجراهای او شروع می شود: آنی بزرگ می‌شود، دوستان زیادی پیدا می‌کند، به دانشگاه و کالج می‌رود، ازدواج می‌کند و …

برای تهیه این کتاب علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی نشر قدیانی نیز مراجعه کنید.
علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این مؤسسه فرهنگی، از تازه‌های نشر آن نیز با خبر
خواهید شد.

 

 

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: