کد خبر: 39476
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - 14:05
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

برنامه‌های جنوب کرمان در نمایشگاه کتاب

منبع : ستاد خبری سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
غرفه‌ی آثار نویسندگان و اهالی قلم جنوب کرمان روز پنج‌شنبه، 5 اردیبهشت ماه، با حضور اهالی فرهنگ و بازدیدکنندگان افتتاح می‌شود.
برنامه‌های جنوب کرمان در نمایشگاه کتاب

به گزارش لیزنا، استان جنوب کرمان روز پنج‌شنبه، 5 اردیبهشت ماه، از ساعت 15 برنامه‌هایی شامل؛ «نشست نخبگان فرهنگی و هنری جنوب کرمان»، «برپایی غرفه‌ی آثار نویسندگان و اهل قلم جنوب و دستاوردهای فرهنگی و هنری» و «اجرای برنامه‌های موسیقی محلی» را برگزار می‌کند.

بر اساس اعلام اداره کل هماهنگی‌های امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هشت استان به معرفی ظرفیت‌ها، مفاخر و برنامه‌های فرهنگی می‌پردازند. برنامه‌های استان‌ها به صورت روزانه برگزار خواهد شد و هر روز اختصاص به یک استان خواهد داشت. 

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: