کد خبر: 27648
تاریخ انتشار: شنبه, 07 اسفند 1395 - 15:31
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

اختتامیه نخستین «کنگره ملی شعر کتاب» برگزار می‌شود

منبع : لیزنا
مراسم اختتامیه نخستین «کنگره ملی شعر کتاب» یازدهم اسفندماه در کتابخانه محقق حلی تهران برگزار می‌شود.
اختتامیه نخستین «کنگره ملی شعر کتاب» برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مراسم اختتامیه «نخستین کنگره ملی شعر کتاب» چهارشنبه یازدهم‌ اسفندماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهره‌های برجسته حوزه شعر، مسئولین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و جمعی از کتابداران برگزار می‌شود.

شاعران شرکت‌کننده در این کنگره در پنج بخش شعر کلاسیک، سپید و نیمایی، ترانه، طنز و بخش ویژه کودک و نوجوان طبع‌آزمایی کردند. دستاورد این کنگره ملی، جمع‌آوری ۱۷۰۰ قطعه شعر در قالب‌های گوناگون با موضوع کتاب و مطالعه بود. پس از طی مراحل داوری تخصّصی، از میان این آثار، ۱۹ اثر به‌عنوان آثار برگزیده و شایسته تقدیر انتخاب شدند که در مراسم اختتامیه این رخداد فرهنگی از صاحبان آثار برگزیده تقدیر شود.

با توجه به حضور پرشمار همکاران کتابدار و ستادی نهاد در بین شرکت‌کنندگان این کنگره، آثار ایشان در بخشی ویژه، داوری و از همکاران برگزیده تجلیل خواهد شد.

مراسم اختتامیه «نخستین کنگره ملی شعر کتاب» ساعت ۱۵ روز چهارشنبه یازدهم ‌اسفندماه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی محقق حلی شهر تهران واقع در میدان شوش، خیابان ری، نبش خیابان محمد یزدی برگزار می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: