کد خبر: 28098
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 23 فروردين 1396 - 10:29

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

توسط کانون آموزشی قلم چی:

هدای بیش از ۱2۰۰ کتاب به کتابخانه غدیر شهرستان کنگان بوشهر

منبع : لیزنا
مسئول کتابخانه عمومی غدیر شهرستان کنگان بوشهر از اهدای بیش از هزار جلد کتاب توسط کانون فرهنگی آموزش  قلم چی به کتابخانه غدیر کنگان خبر داد.
هدای بیش از ۱2۰۰ کتاب به کتابخانه غدیر شهرستان کنگان بوشهر

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان بوشهر، مسئول کتابخانه عمومی غدیر کنگان گفت: با پیگیری و تلاش کتابداران کتابخانه عمومی غدیر، انتشارات کانون فرهنگی آموزش بیش 1200 نسخه کتاب در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی و نیز کتب کمک درسی دانشگاهی به کتابخانه اهدا کرد.

مسئول کتابخانه عمومی غدیرکنگان با بیان این که جمع ارزش ریالی این کتاب ها بیش از 150 میلیون ریال است افزود: هم اکنون یکی از اصلی‌ترین گروه‌های مراجعه کننده به کتابخانه های عمومی شهرستان، دانش آموزانی هستند که جهت تأمین کتاب های کمک درسی مورد نیاز خود به این کتابخانه  مراجعه می کنند.

وی افزود: با توجه به قیمت بالای کتاب های کمک درسی در بازار، بخش کتب کمک درسی کتابخانه های عمومی نقش مهمی در تأمین این نیاز دانش آموزان به ویژه کسانی که در آستانه کنکور هستند دارد.

وی‌تصریح کرد:تلاش برای جذب کتب اهدایی، یکی از اولویت ها برای پاسخگویی به نیاز اعضای کتابخانه ها می باشد..

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: