کد خبر: 29258
تاریخ انتشار: جمعه, 23 تیر 1396 - 16:55

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای 2 هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی دریادار شهید همتی شهرستان سمنان

منبع : لیزنا
 در راستای جشنواره اهدای کتاب و جمع آوری کتابهای مازاد دستگاه های اجرایی و منازل،  دانشگاه آزاد سمنان، 2 هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی دریادار شهید محمدابراهیم همتی شهرستان سمنان اهدا کرد.
اهدای 2 هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی دریادار شهید همتی شهرستان سمنان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سمنان، امیرابراهیم شریفی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سمنان در گفتگویی اظهار داشت: كتاب نقش اساسي و كليدي در گسترش فرهنگ مطالعه و بالا بردن سواد اطلاعاتي مردم دارد و با اين وصف يكي از راه هاي جذب مشاركت هاي مردمي ، اهداء كتاب به كتابخانه هاي عمومي است.

 وی افزود: در راستای جشنواره اهدای کتاب، جمع آوری کتابهای مازاد منازل و دستگاه های اجرایی و با پیگیریهای انجام شده، دانشگاه آزاد سمنان 2000 جلد کتاب به کتابخانه شهید دریادار محمد ابراهیم همتی اهدا کرد.

شریفی گفت: مردم فرهنگی سمنان در غنی سازی منابع مطالعاتی به یاری کتابخانه های عمومی ییایند تا هدیه ماندگاری برای نسل های آینده به یادگار بگذارند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: