کد خبر: 38270
تاریخ انتشار: یکشنبه, 23 دی 1397 - 08:40
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران

اولین نشست نمایشنامه خوانی در کتابخانه محقق حلی برگزارمی شود

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران
 نخستین نشست نمایشنامه خوانی استان تهران با عنوان خوانش کتاب «میزان» در کتابخانه های عمومی محقق حلی شهر تهران برگزار می شود.
اولین نشست نمایشنامه خوانی در کتابخانه محقق حلی برگزارمی شود

به گزارش لیزنا، نخستین نشست نمایشنامه خوانی در کتابخانه های عمومی استان تهران با خوانش نمایشنامه «میزان» اثر شهید سیدحسن حسینی با نقش خوانی فرهاد بشارتی و مهدی امینی روز دوشنبه 24 دی ساعت 15در کتابخانه عمومی محقق حلی شهر تهران برگزار می شود.

این برنامه از فعالیت‌های ترویجی نهاد کتابخانه‌های عمومی به شمار می‌رود که با توجه به استقبال افراد به ویژه جوانان و نوجوانان از نمایشنامه و هنر تئاتر طراحی شده است.

نمایشنامه «میزان» از کتاب مجموعه نمایشنامه‌ «یک آیه، یک نمایش» است؛ این مجموعه، نمایشنامه‌هایی در پنج مجلد برای نوجوانان می باشد که براساس آیه‌های قرآن کریم نوشته‌ شده‌اند؛ (میزان) اثر شهید سیدحسن حسینی؛ گردآوری محمدرضا آزاد، عضو شورای نویسندگان، (آن‌ها زنده‌اند) اثر مجید ملامحمدی، (کارستان) اثر محمدرضا آزاد، (کلیددارِ کعبه) و (به خاطر‌ مروارید) به قلم سیدحسین فدایی‌حسین عناوین این مجموعه هستند.

گفتنی است نشست نمایشنامه خوانی «میزان» دو‌شنبه 24دی ماه ساعت۱۵در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی محقق حلی به نشانی میدان شوش، خیابان ری، قبل از پارک کوثر، نبش خیابان محمد یزدی برگزار می‌شود.

 

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: