کد خبر: 38290
تاریخ انتشار: یکشنبه, 23 دی 1397 - 10:11
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

قدردانی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از پرستاران بیمارستان شفای ساری

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران
 مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی برخی کارکنان ستادی، در بیمارستان شفای ساری حضور یافت و از پرستاران این بیمارستان قدردانی کرد.
قدردانی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از پرستاران بیمارستان شفای ساری

به گزارش لیزنا، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه برخی از کارکنان ستادی اداره کل، به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، به بیمارستان شفای ساری رفت و با اهدای گل و یک جلد کتاب، این روز را به آنها تبریک گفت و از زحمات آنان قدردانی کرد.

وی در دیدار با پرستاران، آن ها را سرآمد ایثار و جلوه خدمت خالصانه نامید و اظهار داشت: پرستاران در معرض لطف و عنایت الهی هستند و در راه کمال انسانی، مسیر راحت تری را طی می کنند.

ولیپور، قرار داشتن نام حضرت زینب(س) در پیشانی حرفه پرستاری را موهبتی بزرگ برای آنها دانست و گفت: اندیشه و صبر این بانوی بزرگ اسلام، منشور واقعی پرستاری است و پرستاران حق دارند که به این موضوع و حرفه خود افتخار می کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: