کد خبر: 38659
تاریخ انتشار: یکشنبه, 21 بهمن 1397 - 12:28
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

طرح «چهل کتاب» در غرفه کتابخانه های عمومی شهرستان املش استان گیلان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان
 اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش با برپایی غرفه در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، چهل عنوان کتاب از چهل نویسنده املشی را در قالب طرح شهرستانی «چهل کتاب» در معرض دید علاقمندان قرار دادند.
طرح «چهل کتاب» در غرفه کتابخانه های عمومی شهرستان املش استان گیلان

به گزارش لیزنا، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان املش با حضور یونس محمودی، فرماندار شهرستان املش؛ حجت الاسلام محمد صفری، امام جمعه املش؛ زینب کریمی پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش؛ سرهنگ حمید یحیی پور، فرمانده سپاه ناحیه املش، رؤسای دستگاه های این شهرستان، کتابداران و اصحاب رسانه گشایش یافت. کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان املش با برپایی غرفه در این نمایشگاه، چهل عنوان کتاب از چهل نویسنده املشی را در قالب طرح شهرستانی «چهل کتاب» در معرض دید علاقمندان قرار داده و به معرفی این آثار پرداختند.

در این نمایشگاه همچنین کتاب «اصغر پیکاسو» اثر عباس رسولی املشی رونمایی و در خصوص این اثر بحث و تبادل نظر شد. رونمایی بخشی از آرشیو روزنامه های کیهان و اطلاعات از اخبار وقایع انقلاب در سال ۵۷، دیدار کتابداران با حجت الاسلام محمد صفری امام جمعه املش و گلباران گلزار شهدا شهر املش از جمله برنامه های شاخص در این نمایشگاه و حاشیه آن بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: