کد خبر: 38686
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 بهمن 1397 - 15:15
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

قصه گویی از داستان های انقلاب در کتابخانه عمومی نوشهر استان مازندران

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران
 ویژه برنامه جذاب قصه گویی بر پایه داستان هایی از انقلاب اسلامی در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) شهرستان نوشهر برگزار شد.
قصه گویی از داستان های انقلاب در کتابخانه عمومی نوشهر استان مازندران

به گزارش لیزنا، با حضور فرماندار، مسئولین شهری، فرهنگیان و دانش آموزان مدرسه آئین مهر و ماه و ولی عصر(عج) دخترانه و اعضای کتابخانه، آئین ویژه قصه گویی از داستان های انقلاب اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) شهرستان نوشهر برگزار شد.

در این برنامه، روایت گری انقلاب توسط پویا مشایخ، سفیر دانایی کتابخانه صورت گرفت و نائله پالوج، کتابدار بخش ویژه کودک هم داستان زندگی نامه امام خمینی(ره) را در قالب قصه گویی روایت کرد.

حمیرا پورعلمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی نوشهر در این خصوص اظهار داشت: قصه گویی، بهترین شیوه برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به کودکان است و اگر می خواهیم ارزش ها بدون تغییر و انحراف در نسل های بعد نهادینه شود، باید حقایق انقلاب را از منابع معتبر به شیوه های جذاب به کودکان بیاموزیم.

وی افزود: سهم دستگاه ها و نهادهای فرهنگی در چهل سالگی انقلاب اسلامی بسیار مهم و حیاتی است و باید با احساس تکلیف، ثابت کنیم ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی، همچنان روح حاکم بر آن است.

 

 
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: