کد خبر: 38687
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 بهمن 1397 - 15:16
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

جشن بزرگ انقلاب با عنوان «در اوج بمان ایران» برای کودکان در رامسر مازندران برگزار شد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران
 اداره کتابخانه های عمومی رامسر با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دبستان غیر انتفاعی چیستا ویژه برنامه ای را به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار کرد.
جشن بزرگ انقلاب با عنوان «در اوج بمان ایران» برای کودکان در رامسر مازندران برگزار شد

به گزارش لیزنا، همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، جشن بزرگ‌ انقلاب با برنامه های متنوع از سوی اداره کتابخانه های عمومی رامسر و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دبستان غیر انتفاعی چیستا برگزار شد.

خواندن سرود های مختلف انقلابی، مسابقات شاد، جمعخوانی کتاب، قصه گویی و رایتگری از برنامه های این جشن بوده است که با حضور ۱۵۰ نفر از دانش آموزان دبستان چیستا و با اجرای برنامه توسط دانش آموزان انجام‌ شد.

زینب سلمان طالشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی رامسر، فعالیت های کتاب محور در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را به عنوان یک ضرورت در فعالیت های فرهنگی دانست و اظهار داشت: نشاط و شادابی را در برنامه های تبلیغ و ترویج کتابخوانی لحاظ کرده ایم تا کتابخوانی را برای کودکان جذاب کنیم و از این طریق، آموزه های کتاب ها را هم بهتر و موثرتر به آنها برسانیم.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: