کد خبر: 39484
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 05 ارديبهشت 1398 - 16:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دستگاه‌های اجرایی سمنان از برگزاری نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی حمایت می‌کنند

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان
فرماندار شهرستان سمنان از حمایت و مشارکت دستگاه‌های اجرایی شهرستان سمنان برای برگزاری نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی خبر داد.
دستگاه‌های اجرایی سمنان از برگزاری نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی حمایت می‌کنند

به گزارش لیزنا، سید عباس دانایی، فرماندار سمنان، در نشستی با سعید دهقانلو، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و محمد مرادی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان ضمن بیان اینکه مشارکت مردم و دستگاه‌های اجرایی شهرستان سمنان در هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی بی‌نظیر بود، اظهار داشت: باید از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای اطلاع‌رسانی و برگزاری نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی استفاده شود.

فرماندار سمنان برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی را موجب ترویج سیره زندگی ائمه اطهار (ع) در جامعه دانست و گفت: همه باید برای برگزاری باشکوه‌ این جشنواره در استان سمنان تلاش کنیم.

دانایی گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان سمنان برای تعامل و همکاری با اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به منظور برگزاری مطلوب این جشنواره آمادگی لازم را دارند. فعالیت برای جشنواره رضوی یک کار اعتقادی است. بعلاوه، برگزاری برنامه‌های فرهنگی ازجمله جشنواره کتاب‌خوانی رضوی، نقد و معرفی کتاب، می‌تواند در توسعه کتاب و کتاب‌خوانی در جامعه مؤثر باشد.

در ادامه سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: گام برداشتن برای برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی توفیق الهی است.

سعید دهقانلو با اشاره به این مطلب که مردم استان سمنان سال گذشته استقبال بی نظیری از جشنواره کتاب‌خوانی رضوی داشتند، اظهار داشت: در هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی ۳۷ هزار و ۹۷۸ نفر از استان سمنان شرکت کردند.

وی از مسئولان، مردم و کتابداران خواست برای برگزاری باشکوه نهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی تلاش کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب