کد خبر: 40071
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 مرداد 1398 - 09:13
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در آغاجاری برگزار شد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان
آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان آغاجاری با تقدیر از 13 برگزیده برگزار شد.
اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در آغاجاری برگزار شد

 به گزارش لیزنا، آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان آغاجاری با معرفی برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، با حضور محمد پاکدل، فرماندار شهرستان، مسئولان، اصحاب رسانه، هنرمندان، اعضای کتابخانه های عمومی و برگزیدگان در کتابخانه عمومی شهید مدنی شهرستان آغاجاری برگزار شد.

در این مراسم، محمد پاکدل، فرماندار شهرستان آغاجاری با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی، عنوان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی نهادینه شده است. اقدامات کتابخانه های عمومی در فضای جامعه موثر، مفید و اثرگذار است. ترویج فرهنگ کتابخوانی به خودی خود ارزشمند بوده و موجب ارتقای فرهنگ جامعه است. برگزاری جشنواره رضوی موجب آشنایی بیشتر مردم با شخصیت امام رضا (ع) شده است.

شادی جلویان در بخش پویش؛ شهریار چامیان، مریم کریمی وانانی، ایمان قشقایی، عدنان مدنی، محسن علیزاده، مریم شریفی، فاطمه یلمه، زیبا آقاجری، بهنام ضامنی، زینب نیکبار و مرتضی در بخش چهارگزینه ای؛ علیه ربیعی در بخش معرفی کتاب (متنی) برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان آغاجاری بودند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: