کد خبر: 28301
تاریخ انتشار: سه شنبه, 05 ارديبهشت 1396 - 18:40
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

پذیرفته شدن پوستر بخش کودک کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی در ایفلا 2017

منبع : لیزنا
پوستر بخش کودک کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید بهشتی در بخش پوستر کنگره جهانی ایفلا پذیرفته شد.
پذیرفته شدن پوستر بخش کودک کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی در ایفلا 2017

 به گزارش لیزنا، فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ها و موسسات کتابداری (ایفلا) هر سال در بخش پوستر از ایده‌ها وطرح‌های جدید با محوریت موضوعی کتابخانه و کتابداری، فراخوان می دهد.

هشتاد و سومین دوره کنفرانس جهانی ایفلا با محوریت موضوعی «کتابخانه‌ها، انسجام، اجتماع» نیز به رسم هر سال در بخش پوستر فراخوان داد و پوستر سمیه سلیمانی، کارشناس کتابدار بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی و مرکز نشر و اسناد دانشگاه شهید بهشتی با عنوان «یک کتاب، یک قلم، یک کودک و یک معلم می‌توانند دنیا را تغییر دهند» در این بخش پذیرفته شده است.

ارائه پوسترهای پذیرفته شده در روزهای ٢١ و ٢٢ آگوست 2017 برابر با ٣٠ و ٣١ مرداد ماه 1396 در کشور لهستان خواهد بود و از بین پوسترهای پذیرفته شده بهترین پوستر از نظر هیات داوران در کنگره جهانی ایفلا اعلام خواهد شد.

 
کنگره جهانی ایفلا ۲۰۱۷ در روزهای ۱۹ تا ۲۵ آگوست ۲۰۱۷  (28 مرداد تا 5 شهریور 1396) در شهر وروتسواف لهستان برگزار خواهد شد.

 کتابداران و پژوهشگران میتوانند در صورت تمایل اطلاعات مقالات یا پوسترهای پذیرفته شده خود در ایفلا 2017 را برای اطلاع رسانی به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب