کد خبر: 36762
تاریخ انتشار: دوشنبه, 12 شهریور 1397 - 10:59
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

از کتابداران فعال در جشنواره رضوی تقدیر می‌شود

منبع : لیزنا
در اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه های عمومی استان تهران معاون توسعه کتابخانه و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: از کتابداران فعال در جشنواره رضوی تقدیر می‌شود.
از کتابداران فعال در جشنواره رضوی تقدیر می‌شود

 به گزارش خبرنگار لیزنا، در اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه های عمومی استان تهران، علی نیکنام، مدیرکل کتابخانه های تهران از مهدی رمضانی درخواست کرد با توجه به فعالیت گسترده کتابداران در جشنواره کتابخوانی رضوی، از کتابداران نیز تقدیر شود.

مهدی رمضانی،  معاون توسعه کتابخانه و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پاسخ به این درخواست گفت: از کتابدارانی که در این جشنواره در جذب مخاطب فعال بوده اند، در روز کتابدار در 24 آبان ماه تقدیر می شود.

وی همچنین افزود به کتابدارانی که فعالیت چشم گیری نداشتند نیز تذکر داده خواهد شد.

 آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور برگزیدگان مسابقه امروز 12 شهریور ماه در کتابخانه عمومی محقق حلی شهر تهران برگزار شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: