کد خبر: 39394
تاریخ انتشار: شنبه, 31 فروردين 1398 - 13:40
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

خروجی غربی در بازار کتاب

منبع : روابط عمومی انتشارات قدیانی
رمان «خروجی غربی» اثر محسن حمید  با ترجمه‌ مرضیه سادات پیمان از سوی نشر فکر برتر با همکاری انتشارات قدیانی در نوبت اول چاپ روی پیشخوان کتابفروشی‌ها قرار گرفت.
خروجی غربی در بازار کتاب

به گزارش لیزنا، در معرفی این کتاب آمده است: «گویا حمید می‌دانست قرار است چه بر سر دنیا و آمریکا بیاید و به ما نقشه‌ راهی برای آینده‌مان داد... هم هراس انگیز و هم ... به طرز عجیبی امید بخش.»

خروجی غربی داستانی است آشنا برای خاورمیانه و اروپا. ماجرای سعید و نادیا که از خشونت افراطی محل زندگی شان می‌گریزند اما می‌فهمند که هیچ جای دیگری هم برایشان وجود ندارد...

محسن حمید نویسنده‌ کتاب‌های پرفروشی مانند بنیادگرای ناراضی و مجموعه مقاله‌ ناخشنودی و تمدن‌هایش است. کتاب‌هایش به بیش از سی زبان ترجمه شده است. وی درک خوبی از اوضاع فعلی جهان دارد و در این کتاب با خلق شخصیت‌های قوی، داستانی شامل: عشق، جنگ، مهاجرت و خودشناسی آفریده است.

 خروجی غربی داستانی رئالیسم جادویی است که مرز بین خیال و واقعیت در آن باریک است.

این کتاب برنده یا نامزد جایزه‌های جهانی بیشماری از جمله جایزه کتاب لوسانجلس تایمز، نامزد من بوکر، برنده جایزه کِرکس، برنده جایزه ادبی بروکلین و کتاب منتخب گودریدز در سال 2017 شده است.

نشر فکر برتر کتاب خروجی غربی را در نوبت اول چاپ، 200 صفحه، تیراژ 1هزار و 100 نسخه با قیمت 23هزار تومان روانه‌ بازار کتاب نمود.

براي تهيه‌ اين كتاب‌ها علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن اینجا مراجعه كنيد.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب