کد خبر: 26158
تاریخ انتشار: شنبه, 13 آذر 1395 - 09:44

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

از طرف بنیاد قلم‌چی صورت گرفت

اهدای 9هزار و 105 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان تهران

منبع : لیزنا
کانون فرهنگی آموزشی قلم‌چی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 545میلیون ریال، 9هزار و 105 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان تهران اهدا کرد.
اهدای 9هزار و 105 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان تهران

 به گزارش لیزنا، بر اسای اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، 137مسئول کتابخانه در سطح استان تهران با مراجعه به این بنیاد و با استفاده از تسهیلات اهدای رایگان کتاب‌های آموزشی، بین یک میلیون تا یک میلیون و 500 هزار تومان برای هر کتابخانه، از کتب کمک آموزشی قلم‌چی خرید کردند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران هم‌زمان با  اهدای این کتاب‌ها به کتابخانه‌های عمومی استان، ضمن اشاره به اهداف خیر‌خواهانه بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی در ارتقا سطح علمی دانش‌آموزان، دانشجویان و دانش‌پژوهان، اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی را از راه‌های جذب مشارکت‌های مردمی در گسترش فرهنگ مطالعه دانست.

علی نیکنام با تاکید بر سهم ویژه خیران در گسترش فرهنگ مطالعه مفید گفت: ساخت کتابخانه و اهدای کتاب برای کتابخانه‌های عمومی اقدامی بسیار خداپسندانه است و خیران در سال جدید با علاقه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته به امر اهدای کتاب پرداخته‌اند.

وی در پایان از اهتمام کانون فرهنگی آموزشی قلم چی در جهت کمک به کتابخانه‌های عمومی قدردانی کرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: