کد خبر: 26270
تاریخ انتشار: یکشنبه, 21 آذر 1395 - 11:21

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

انجمن حامی، کتابخانه‌ای به یاد بود بانو توران میرهادی تاسیس می‌کند

منبع : لیزنا
انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی (حامی) درنظر دارد برای بزرگداشت زنده یاد توران میرهادی کتابخانه‌ای روستای اگریقاش آذربایجان غربی تاسیس کند.
انجمن حامی، کتابخانه‌ای به یاد بود بانو توران میرهادی تاسیس می‌کند

 به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن حمایت از توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی، این کتابخانه واقع در روستای اگریقاش از توابع مهاباد استان آذربایجان غربی است، که یکی از مناطق فعال تحت پوشش انجمن حامی است و از حمایت و همکاری جامعه محلی برخوردار است.
انجمن حامی با هدف ساختن یادبودی برای توران میر‌هادی از دوست‌داران  وی و علاقمندان به کتاب دعوت کرده است تا با اهدای کتاب و منابعی دیگر، در تجهیز این کتابخانه شرکت کنند.
طبق اعلام این انجمن اهداکنندگان می توانند تقدیم نامه‌ای در صفحۀ اول کتاب‌های اهدایی خود بنویسند یا آن ها را مهر و امضا کنند.
این انجمن ار اهداکنندگان درخواست کرده است تا کتاب‌های اهدایی خود را، حداکثر تا پایان دی‌ماه ٩٥، به دفتر انجمن حامی واقع در تهران، خیابان خرمشهر (آپادانا)، وهابی برزی، پلاک 5 (کد پستی: 1533853114) ارسال کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: