کد خبر: 32424
تاریخ انتشار: یکشنبه, 10 دی 1396 - 18:54

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

۳۰۰ نسخه از کتاب «روایت روشنایی» به کتابخانه‌های عمومی استان سمنان اهدا شد

منبع : لیزنا
۳۰۰ نسخه از کتاب «روایت روشنایی» نوشته حسینعلی احسانی از سوی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان به اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اهدا شد.
۳۰۰ نسخه از کتاب «روایت روشنایی» به کتابخانه‌های عمومی استان سمنان اهدا شد

 به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان در نشستی با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از راه‌اندازی  کتابخانه تخصصی این شرکت خبر داد  و خواستار همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی برای مدیریت این کتابخانه شد.

 

 سید علی‌اکبر صباغ اظهار داشت: این کتابخانه تخصصی با منابع حوزه کاری برق، در شرکت برق منطقه‌ای برپا خواهد شد و ما از اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان خواهان همکاری برای راه‌اندازی و آموزش سامانه کتابخانه و نیروی انسانی هستیم. همچنین این شرکت برای همکاری با اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به‌منظور برگزاری برنامه‌های فرهنگی آمادگی دارد.

 صباغ ادامه داد: مطالعه موجب پیشرفت جامعه و موفقیت در زندگی و فعالیت کاری انسان می‌شود؛ افراد برای موفقیت در حوزه کاری نیازمند اطلاعات روزآمد هستند.

 مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان در این دیدار ۳۰۰ نسخه از کتاب «روایت روشنایی» نوشته حسینعلی احسانی، با موضوع عملکرد شرکت برق استان سمنان در هشت سال دفاع مقدس را به اداره کل کتابخانه‌های عمومی اهدا کرد.

 در ادامه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، با ابراز خرسندی از راه‌اندازی کتابخانه تخصصی شرکت برق از آمادگی این اداره کل برای برگزاری برنامه‌های مشترک خبر داد.

 شایان‌ذکر است، این نشست با همکاری  پایگاه بسیج امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) اداره کل کتابخانه‌های عمومی و پایگاه بسیج شرکت برق منطقه‌ای سمنان برگزار شد.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: