کد خبر: 37993
تاریخ انتشار: شنبه, 08 دی 1397 - 13:44

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای کتاب توسط بنیاد وفاق سبز علوی به کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از اهدای ۵ هزار و ۴۶۹ جلد کتاب در قالب طرح نذر و صدقه کتاب باقرالعلوم، توسط بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور به کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
اهدای کتاب توسط بنیاد وفاق سبز علوی به کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش لیزنا، یاسر رحیمیان، سرپرست کتابخانه های عمومی استان از اهدای ۵ هزار و ۴۶۹ جلد کتاب از سوی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به کتابخانه های عمومی استان خبر داد.

رحیمیان با تقدیر از مسئولان بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور گفت: این کتب اهدایی در موضوعات دین، مذهب، علوم، ادبیات، تاریخ و کتب آموزشی و کمک آموزشی است که در قالب طرح نذر کتاب باقرالعلوم(ع) به مناطق کم برخوردار استان اهدا شده است.

رحیمیان افزود: این هشتمین محموله کتب اهدایی بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور به کهگیلویه و بویراحمد است و این کتاب ها پس از طی کردن مراحل خدمات فنی به کتابخانه های عمومی استان ارسال، تا در دسترس اعضا و مراجعان کتابخانه ها قرار گیرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: