کد خبر: 40744
تاریخ انتشار: سه شنبه, 17 دی 1398 - 08:27

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

کتابخانه عمومی شاپورآباد برخوار با نام سردار سلیمانی افتتاح می‌شود

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان از افتتاح کتابخانه عمومی شهر شاپور آباد شهرستان برخوار، با نام شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
کتابخانه عمومی شاپورآباد برخوار با نام سردار سلیمانی افتتاح می‌شود

به گزارش لیزنا، امیر هلاکویی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان از افتتاح کتابخانه عمومی شهر شاپور آباد شهرستان برخوار، با نام شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

هلاکویی اظهار داشت: به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با موافقت انجمن کتابخانه های عمومی شاپورآباد، نام کتابخانه عمومی شاپور آباد شهرستان برخوار، به نام این شهید بزرگوار مزین و در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۹۸ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح خواهد شد.

گفتنی است، این کتابخانه با زیربنای ۳۵۰ مترمربع که با هزینه تملک و دارایی و کمک شهرداری شاپور آباد ساخته شده، پس از افتتاح، خدمت رسانی به مردم شریف شاپورآباد را آغاز خواهد کرد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: