کد خبر: 36434
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 - 12:18
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

بازدید انجمن کتابداری فارس از کتابخانه تخصصی شرکت سهامی آب منطقه‌ای فارس

منبع : لیزنا
هیئت مدیره انجمن کتابداری فارس از کتابخانه تخصصی شرکت سهامی آب منطقه ای فارس بازدید کردند.
بازدید انجمن کتابداری فارس از کتابخانه تخصصی شرکت سهامی آب منطقه‌ای فارس

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژادخالصی مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه فارس با اعلام این خبر افزود: در ادامه سیاست های هیئت مدیره دوره پنجم، روز یکشنبه، 21 مردادماه 1397 اعضای محترم هیئت مدیره انجمن از کتابخانه تخصصی شرکت سهامی آب منطقه ای فارس بازدید کردند.

اعضای هیئت مدیره ضمن بازدید از بخش ها و قسمت های مختلف کتابخانه جلسه ای با مسئول کتابخانه و مدیر فنی شرکت آب جهت آگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های کتابخانه و همچنین انتظارات آن ها از انجمن برگزار نمودند.

کتابخانه مذکور حدود 11هزار عنوان منبع در شکل های مختلف از جمله: کتاب، اسناد و مدارک، طرح تحقیقاتی و نقشه فنی را در مجموعه خود برای ارائه خدمات به مشاورین، پژوهشگران، دانشجویان و مهندسین شرکت در اختیار داشت. این کتابخانه با دو نیروی کتابدار متخصص مشغول به فعالیت بوده و توانسته بود جایگاه خود را در شرکت سهامی آب منطقه ای فارس و حتی وزارت نیرو تثبیت نموده و به عنوان کتابخانه مبنا و نمونه در سطح وزارتخانه شناسایی شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: