کد خبر: 25872
تاریخ انتشار: شنبه, 22 آبان 1395 - 11:09
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

تجدید چاب رمان «جمعه در محاصره کاراگاهان» انتشارات قدیانی

منبع : لیزنا
رمان «جمعه در محاصره کاراگاهان» اثر «جعفر ابراهیمی (شاهد) » در نوبت پنجم چاپ، و روانه بازار کتاب شد.
تجدید چاب رمان «جمعه در محاصره کاراگاهان» انتشارات قدیانی

 به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی انتشارات قدیانی، رمان «جمعه در محاصره کاراگاهان» اثر «جعفر ابراهیمی (شاهد)» در نوبت پنجم چاپ در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

پسری به نام جمعه با مادرش در شهر اتفاقی زندگی می‌کند. جمعه تصمیم می‌گیرد که برای کمک به مادرش کاری پیدا کند. او با مرد کاراگاهی به نام جی‌جی‌ناناک آشنا و به عنوان دستیار او استخدام می‌شود. اما با پیدا شدن سروکله کاراگاهانی مثل آقای پوارو، خانم مارپل و کاراگاه کاستر می‌‌فهمد که جی‌جی‌ناناک و همسرش دو تبهکار فراری هستند. او تصمیم می‌گیرد به کاراگاهان کمک کند که....

 

انتشارات قدیانی، رمان «جمعه در محاصره کاراگاهان» اثر «جعفر ابراهیمی (شاهد) » در نوبت پنجم چاپ، تیراژ 550 و قیمت 18000 تومان تجدید چاپ نمود و روانه‌ی بازار کتاب کرد.

براي تهيه‌ی اين كتاب‌ علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org  نشر قدياني نيز مراجعه كنيد. 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: