کد خبر: 39390
تاریخ انتشار: شنبه, 31 فروردين 1398 - 08:38

داخلی

»

اخبار کتاب

معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد انجام داد

ارسال 3هزار بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده

منبع : ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
  مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ارسال 3هزار بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده کشور خبر داد.
ارسال 3هزار بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده
به گزارش لیزنا، ایوب دهقانکار با اشاره به ارسال بسته‌های فرهنگی به مناطق سیل‌زده گفت: تعداد سه هزار بسته فرهنگی به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.
 
وی افزود: این بسته‌های فرهنگی شامل کتاب، نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر هستند که با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجمع تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی تهیه شده‌اند.
 
دهقانکار تصریح کرد: با توجه به حمایت از تولید داخلی در سال نامگذرای شده به نام «رونق تولید»، نوشت‌‎افزارها و لوازم‌التحریر انتخاب شده در بسته‌‎های فرهنگی از تولیدات شرکت‌های داخلی هستند.
 
پیش از این با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کمک‌های فرهنگی به مناطق سیل‌زده در دستور کار معاونت امور فرهنگی قرار گرفته بود و نماینده این معاونت از مناطق سیل‌زده گلستان بازدید کرده بود. همچنین مقرر شده است از کتابفروشی‌هایی که در سیل‌های اخیر دچار خسارت وآسیب شده‌اند، مورد حمایت قرار گیرند.
 
همچنین قرار است در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پویشی به منظور جمع‌آوری اقلام فرهنگی برای مناطق سیل‌زده توسط نهادهای مردمی ایجاد شود.
 
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: