کد خبر: 36961
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 21 شهریور 1397 - 11:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نشست کتاب‌خوان کودک در کتابخانه مرکزی بجنورد برگزار شد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی
کتابدار بخش کودک کتابخانه مرکزی بجنورد از برگزاری نخستین نشست کتاب‌خوان، ویژه اعضای کودک این کتابخانه خبر داد.
 نشست کتاب‌خوان کودک در کتابخانه مرکزی بجنورد برگزار شد

  به گزارش لیزنا، مریم رضاقلی زاده، کتابدار بخش کودک کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد (آیت الله مهمان‌نواز) از برگزاری نشست کتاب‌خوان ویژه اعضای کودک در این کتابخانه خبر داد.

در این نشست ۵ تن از اعضای کودک کتابخانه به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود پرداختند؛ کتاب های «نان خوش مزه» نوشته زهرا عبدی، توسط مهسا نورمحمدی؛ «ماجرای اردک کوچولو» نوشته اعظم بترایی، توسط هستی هژبر؛ «راز قایق ها» نوشته جسیکا بگلی، توسط نیایش نجم؛ «سه بز» نوشته کتی ساندرز، توسط محمد براتی و «شاهنامه فردوسی» نوشته زینب السادات طباطبایی، توسط مهدی نورمحمدی معرفی شد.

کتابدار کتابخانه عمومی آیت الله مهمان نواز بجنورد در پایان خاطرنشان کرد: نشست های کتاب‌خوان روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۱۶ الی ۱۷ در بخش کودک برگزار می شود و علاقه مندان می توانند با حضور  در کتابخانه در  این نشست ها شرکت کنند.

گفتنی است، کتابخانه مرکزی بجنورد با مساحت هزار و ۲۵ متر مربع و زیربنای ۴ هزار و ۲۵ متر مربع در سه طبقه، ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۷ افتتاح شد. این کتابخانه با ظرفیت بیش از ۱۰۰ هزار جلد کتاب، آثار ارزشمندی از جمله ۸ هزار جلد کتاب اهدایی از کتابخانه شخصی آیت‌الله مهمان‌نواز را در خود جای داده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: