کد خبر: 39834
تاریخ انتشار: شنبه, 25 خرداد 1398 - 10:36
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

بررسی کتاب «فصل فیروزه» در کتابخانه ولیعصر(عج) ورامین

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران
نشست نقد و بررسی کتاب «فصل فیروزه» از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور نویسنده اثر در کتابخانه عمومی ولیعصر(عج)شهرستان ورامین برگزار می شود.
بررسی کتاب «فصل فیروزه» در کتابخانه ولیعصر(عج) ورامین

 به گزارش لیزنا؛ نشست نقد و بررسی  کتاب «فصل فیروزه» از منابع نهمین جشنواره رضوی با حضور محبوبه زارع، نویسنده اثر، رحیم مخدومی نویسنده ادبیات مقاومت به عنوان منتقد اثر، محمدرضا شرفی نویسنده ادبیات داستانی به عنوان کارشناس ادبی و مجری، روز شنبه ۲۵ خرداد در کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) شهرستان ورامین برگزار می شود.

کتاب «فصل فیروزه» به زندگی حضرت معصومه (ع) پرداخته است. داستان اصلی کتاب پیرامون زندگی دختری به نام سیندخت از دین زرتشت است که زندگی وی و اطرافیانش در اثر آشنایی با امام رضا (ع) و حضرت معصومه (ع) متحول شده و سرانجام به دین اسلام روی می آورند.

گفتنی است علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می توانند روز شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۶ الی ۱۸ به نشانی ورامین، ابتدای خیابان دانشسرا، داخل پارک ۱۵ خرداد، کتابخانه ولیعصر (عج) مراجعه کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: