کد خبر: 24914
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 14 مرداد 1395 - 20:25
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

گفتگو

بی‌مهری دولت نسبت به استخدام دانش آموختگان رشته کتابداری

منبع : لیزنا
دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: متاسفانه دولت طی سال‌های اخیر نسبت به پذیرش دانش آموختگان رشته کتابداری در آزمون استخدامی کشور روی خوشی نشان نداده است.
بی‌مهری دولت نسبت به استخدام دانش آموختگان رشته کتابداری

علیرضا مختارپور، دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در گفتگو با خبرنگار ليزنا با اشاره به بی‌مهری دستگاه‌های دولتی نسبت به استخدام دانش آموختگان رشته کتابداری در آزمون استخدامی جامع کشور اظهار داشت:‌ در سال 94 خوشبختانه دولت از طریق آزمون جامع استخدامی پس از وقفه طولانی، دانش آموختگان رشته کتابداری را از طریق این آزمون در بعضی از ادارات دولتی برای اداره کتابخانه‌هایشان استخدام کرده است، ولی این درحالی است که مدت‌های زیادی دانش جویان رشته کتابداری را از لیست آزمون‌های استخدامی خود حذف کرده بود.وی تصريح كرد: سازمان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق آزمون سازمان سنجش کشور فقط دانش آموختگان رشته کتابداری حائز شرایط را برای اداره کتابخانه‌های عمومی کشور پذیرفته است که ما انتظار داریم ارگان‌های دولتی و حتی غیردولتی نیز رشته کتابداری را جزء لیست استخدامی خود برای اداره کتابخانه‌هایشان قرار دهند.

مختار پور عنوان کرد: به کار بردن تحصیل کردگان رشته کتابداری در کتابخانه‌ها و مراکز آرشیو کمک بزرگی به شناساندن کتاب‌های مختلف به مراجعه کنندگان و ترویج فرهنگ مطالعه همچنین افزایش سرانه خواندن در کشور می‌شود.

وي در پايان يادآور شد: انتظار من از دولت این است که برای اداره کتابخانه‌های سازمان‌های ذی ربطشان از دانش‌آموختگان رشته کتابداری استفاده کرده تا علاوه بر افزایش آمار اشتغال، کیفیت ارائه خدمات حوزه کتاب و مطالعه به مردم نیز افزايش يابد.

کتابدارآموزشگاهی بیکارشده
|
United States
|
1398/01/31 - 11:26
0
1
باسلام ایراد فقط از مسئولین نیست خودکتابدارها هم بی بخارند نه تشکیلاتی درست میکنند نه دورهم جمع میشوند که اعتراضی بکنند فقط نشستندو گریه وزاری راه می اندازند که آی چرادولت استخداممون نمیکنه؟ چرانهادامتحان نمیذاره؟ چراکسی به دادمون نمیرسه؟ خوب بنشینیدوناله کنید حتمامی آیندوبه دادتان میرسند،معلمهاراببینیداصلا بازنشسته هاراببینید مطالباتشان را به صورت گروهی مطرح میکنند کتابداران ولی هیچی
/////
|
Russia
|
1397/11/17 - 07:22
0
2
22 بهمن مبارک کارمندان دولت و حقوق بگیران رشته غیر مرتبط پارتی دار ما کارگرام بریم بمیریم.
...
|
Iran
|
1397/10/06 - 13:41
0
0
باتوجه به پیگیری شدید کلانشهرها برای تاسیس کتابخانه مرکزی چرا آزمون برگزار نمی شود؟ از سال 94 تا الان قرائت خانه و فرهنگسراهای زیادی تاسیس شده که بدون آزمون تعدیل نیروکردند لطفا برای اشتغالزایی کتابداران بیکار در کتابخانه مرکزی چاره ای بیندیشید.
حتما
|
Iran
|
1397/10/03 - 15:34
0
1
چرا استخدامی کتابداری نداریم چرا به ما توهین می کنید در این 4سال که استخدامی نداشتیم جای بازنشسته ها را چه کسانی گرفتن؟ مگر اینکه با شرایط بازنشستگی بازهم مشغول کار باشن. مسئولین موسفید هم جای خود دارن نه 60سال میشناسن نه بازنشستگی دارن.بدجور به میز سلطنت چسبیدن.
کتابدار
|
Iran
|
1397/08/06 - 15:07
0
2
براتون متاسفتم که این رشته رو گذاشتین تو لیست دانشگاه ها فقط و فقط برای جمع کردن پول و شهریه بدون اینکه به اینده فارغ التحصیلاش فکر کنید
کتابدار بدبخت
|
iran
|
1397/07/11 - 11:57
0
0
باسلام خدمت جناب آقای علیرضا مختارپور عاجزانه ازشما درخواست دارم فکری به حال دانش اموختگان رشته کتابداری بکنید که طی این سالهارشته کتابداری شدیداازلحاظ استخدامی مورد بی مهری قرارگرفته لطفا شرایط سنی رو هم برای مقطع کارشناسی۴۰سال قرار بدید با تشکر فراوان.
انا مظلوم الحسین
|
Iran
|
1397/06/21 - 15:53
1
0
ماه محرم شد و از آزمون خبری نشد 4 سال گذشت وما را همچنان سرکار گذاشتند. کتابداران بیکار این روزها مظلومیت امام حسین(ع) را بیشتر از هر کس دیگری درک می کنند. 4سال ظالمانه سخت که هر روزش عذاب آور و دردناکتر از دیروز. دریغ از اندکی رحم مسئولین. مثلی برای روشن شدن موضوع تیره و تار می زنیم تا به عمق فاجعه پی ببریم. اگر شخصی باشد که تا یک سال فقط استرس داشته باشد که به علت عدم توجه سال بعد افسرده شود و بازهم بدون رعایت در سال سوم دچار بیماری روحی می شود باز بدون توجه در سال چهارم به علت وخامت اوضاع به کما می رود و پزشکان هیچ پاسخ قطعی برای فرد منظور ندارند و در جواب طفره می روند که ما هیچ اطلاعی نداریم و کسی که به کما میرود به هوش آمدنش دست ما نیست. این دقیقا بلایی است که سرکتابداران آمده و هیچ مسئولی پاسخ گو نیست و در جواب می گویند برگزاری آزمون دست ما نیست!!! و کسی که سنش از آزمون گذشته هیچ کاری نمی شود برایش کرد. چه غریب افتاده اند این کتابداران. یا حسین مظلوم.
منتظران بدبخت
|
Russia
|
1397/06/13 - 08:55
0
0
سلام. تمام زحماتمان به هدر رفت با اینکه به سختی ارشد گرفتم حتی شرایط سنی ثبت نام کارورزی را هم ندارم. برای آزمون هم 4 سال آزگار صبر کردیم حتی نمی دونیم برای استخدامی شرایط سنی را داریم یا نه. به خدایی که قبولش دارید خسته شدیم اگر آزمون برگزار نمیشه هیچ گلایه ای نداریم آره بودجه نیست هزار و یک مشکلات دیگه که ولا ما شما را درک می کنیم اگر آزمون نیست لا اقل شرایط سنی را معلوم کنید که اگر قرار باشد به هر دلیلی در هر سالی آزمون برقرار شود با این شرایط منتظر باشید که بیشتر از این نه خودمون را خسته کنیم نه انتظار بیخود داشته باشیم همین که تکلیف ما را روشن کنید معما حل شده ما هم یه گلی به سرمان می گیریم. واقعاً تعیین شرایط سنی استخدام اینقدر وقت مسئولین را می گیرد که 4 سال بی قرارمان کردند ما هیچ توقعی از دولت و دستندرکاران نداریم فقط مقداری از وقت گران بها و ارزشمندشان را هم برای تعیین تکلیف ما بگذارند و ما را از بلاتکلیفی برزخی درآرند.
یا احکم الحاکمین
|
Russia
|
1397/05/25 - 10:37
0
0
اندکی صبر سحر نزدیک است.
و خداوند انسان را بیهوده نیافرید، انشاا... صبر و تلاش و پایداری کتابداران بیکار راه به جایی ببرد و برای جامعه مفید و ارزشمند واقع گردند.
بارمان
|
Russia
|
1397/04/25 - 07:39
0
0
سلام. من امسال تازه فارغ التحصیل شدم کل مطالب سایت را با نظرات خوندم بجز ناامیدی و بیکاری چیزی از منابع آزمون دستگیرم نشد برای آزمون چه منابعی را باید بخونیم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
مدیریت زمان
|
Russia
|
1397/04/13 - 07:22
0
0
سلام. خداوکیلی تو این 4 سال هیچ کس نبوده که حداقل تخمین بزند که تا 5 سال آینده آزمون نداریم. اگر مسئولین از عهده هدایت و اداره یک آزمون را برنمی آیند چطور می توانند برای معزل بیکاری مدیریت بحران کنند. مردم اگر بدانند حداقل تا 5 سال آینده آزمون نیست برنامه ریزی بهتری در تصمیم گیری دارند.خوب نشان دادن اوضاع پوشالی دردی را درمان نمی کند. اندکی جسارت به خرج دادن و عدم مخفی کاری و مردم را از بلاتکلیفی در آوردن خیلی بهتر از تو خمار گذاشتن و با وقت مردم بازی کردن است.
علت عدم برکزاری آزمون کتابداری
|
Russia
|
1397/04/09 - 10:16
1
0
بالاخره پس از 4 سال علت عدم برگزاری آزمون مشخص شد؟
برگزاری آزمون تا سال 1400 برای خلاصی از شر دهه 60 ها ی نسل سوخته برای همیشه به تعوبق افتاد.
روابط عمومی راه حل بهبود اشتغال زایی نسل های آینده برتر.
ننه قنبر
|
Russia
|
1397/03/30 - 10:49
0
0
پیر شین ننه پیرمون کردین پس این امتحان چی شد ای وای دندون مصنوییم افتاد .....
کتابدار بیکار
|
Iran
|
1397/02/23 - 10:44
0
1
سلام
شمارو ب خدا یکی بگه امسال استخدامی داره نهاد یا نه؟
چرا آموزش پرورش هروقت استخدامی میذاره از هر رشته ای جذب میکنه غیراز کتابداری نهادم دست روی دست گذاشته پس چرا این رشته رو اوردید تو دانشگاه ها کی میخواد جوابگوی عمر تلف شدمون باشه
پس مسئولین رشته کتابداری کجان زجر کشیدن مارو ببینن؟؟؟
تمام امیدم ب این بود ک شاید شاید شاید امسال دیده بشیم شمارو ب خدای بالای سرتون فکری کنید امسال به حال کتابداران بیکار ....متشکرم
کتابدتار ارشد بیکار
|
United Arab Emirates
|
1397/02/05 - 07:56
0
0
سلام.استخدام آموزش و پرورش 63 رشته با شرایط سنی بسیارعالی می گیرد بجز کتابداری ،نهاد کتابخانه هاهم دست روی دست گذاشته از استخدامی که خبری نیست اگر هم باشد همه رشته ها را استخدام می کند بجز کتابداری !!!
این رشته کتابداری دقیقا کجا کاربرد دارد؟ نهاد کتابخانه ها چرا استخدامی ندارد؟ چرا آموزش و پرورش همه رشته ها را می خواهد بجز کتابداری؟ کتابخانه های مدارس را چه کسانی با چه مدرکی اداره می کنند؟
سیاهپوستان هم برای گرفتن حقشان علیه نژادپرستی اینقدر زجر نکشیدند که کتابداران ایران برای پبدا کردن کار، خودشان را به آب و آتش زدند. کاری که نهاد با کتابداران کرد همه رشته را پذیرفت و کتابداران را رها کرد اسرائیل با فلسطین نکرد لااقل یک محوطه کوچک غزه را دراختیارشان گذاشت. کجاست جنبش فتحی که کتابداران را پوشش دهد؟
مهلا
|
Iran
|
1397/01/18 - 13:35
0
2
واقعا که خیلی خجالت آوره
آموزش و پرورش چپ و راست داره آزمون میگیره و هربار هزارتا هزارتا نیرو و دریغ از یه رشته کتابداری
اونوقت ما سه ساله منتظر یه آزمون نهادیم و تاااازه اونم با دوسه تا نیرو
جدن که دولت محترم خیلی زحمت میکشه
پاسخ ها
کتابدر بیکار
| Iran |
1397/02/23 - 16:07
واقعا زیبا گفتی..خسته شدیم از بس منتظر یک ازمون استخدامی بودیم دیشب اموزش پرورش دفترچه رو توزیع کرد از رشته کشاورزی یا خیلی رشته های دیگه توش بوده ولی دریغ از یه رشتته کتابداری...ظلم تا کی اخه.........اقای مختارپور چرا نهاد مجددا ازمون نمیذاره برامون...بخدا خیلی ظلمه خیلی.......
نیکا
|
Iran
|
1396/10/17 - 20:39
0
5
سلام خسته نباشید تو را خدا تکلیف ما را روشن کنید اگه سال ۹۷ استخدامی هست بگید اگه نیست دیگه الکی منتظر نمونیم من چهار ساله هیچ کاری نکردم همش میگن امسال هست و خبری نیست دیگه بریم دنبال کارگری و بدبختیمون
ساناز
|
Iran
|
1396/10/16 - 15:38
0
0
سلام.ببخشید یک سوال داشتم کتابداران کتابخانه های وابسته به شهرداری در پارک هاهم با آزمون استخدام شدند؟
راحله
|
iran
|
1396/10/15 - 23:55
0
2
سلام. چرا آقای مختار پور به هیچ یک از کامنت هایی که از طرف فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری گذاشته شده پاسخ نمی دهد پس چگونه می گفت که من (آقای مختار پور) همه کامنت های گذاشته شده در لیزنا را مطالعه می کند و پاسخ قانع کننده می دهد. پس چرا جوابی داده نمی شود؟؟؟؟؟ الان نزدیک به دو الی سه سال است که کامنت ها گذاشته شده ولی متاسفانه به هیچ کدام جوابی داده نشده است چرا؟ ثانیا چرا آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها در این سه سال متوالی برگزار نشده است و آخرین آزمون آن به سال 94 برمیگردد. فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری را هیچ سازمان یا ارگانی یا نهادی قبول نمی کند و ندارد. که به آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها متوسل شده اند و الا اگر برای این فارغ‌التحصیل های بیکار کتابداری مانند سایر رشته ها آزمون استخدامی از طرف سایر نهادها برگزار شود و کتابداری در آن نهاد ها و سازمان ها جایگاهی داشته باشد بعید می دانم که کتابدار های بیکار منتظر این آزمون استخدامی باشند پس تنها راه حل آن برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه است چه موقع و کی قرار است برگزار شود آیا اصلاً برگزار خواهد شد؟ یا برگزار نمی شود و ما بیکاران تا چه موقع باید منتظر بمانیم در صورتی که با محدودیت های مختلف مواجه خواهیم شد یا می شویم مانند (سن)لطفاً به گوش آقای مختار پور رسانده شود تا وضعیت ما فارغ‌التحصیلان بیکار کتابداری را درک کند هر چند بعید میدانم با این اوضاع و احوال. ما الان نزدیک چهار سال است که منتظر آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها هستیم. چرا به جای ما فارغ‌التحصیلان بیکار کتابداری باید افرادی که هیچ زمینه و تخصص از دانش کتابداری ندارند در کتابخانه ها مشغول به کار بوده و ما هم بیکار بمانیم؟؟؟؟ لطفاً منعکس شود تا امیدوارم روزی برای این سوالات پاسخی قانع کننده داده شود و اندکی از بیکاری فارغ‌التحصیلان کتابداری کاسته شود. منتظر آزمون استخدامی هستیم اگر طلسم نشده باشد!!!!!!!
کتابدار بیکاررررررررررررررررررر
|
Iran
|
1396/10/02 - 19:41
0
3
سلام. آیا تا پایان سال 96 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد یا خیر؟ یا در سال 97 آزمون برگزار خواهد شد؟؟؟؟؟؟ لطفا به گوش آقای مختارپور برسانید تا جوابگو باشند و جوابی قانع کننده بدهند الان سه سال متوالی است که آزمون برگزار نشده و نمی شود چرا؟؟؟ ما تا چه موقع باید منتظر بمانیم؟؟؟؟
11111
|
Iran
|
1396/09/04 - 14:02
0
6
لطفا این رشته رو از صحنه روزگار محو کنید که بدبختمان کرد.
بیکار
|
Iran
|
1396/08/22 - 09:24
0
3
باسلام
واقعا تکلیف ما کتابدارهای بیکار چیه؟4ساله تموم کردم دریغ از یه استخدامی ...امیدوارم صدای ما ب گوش مسئولین برسه چاره ای بیندیشند
کتابدار بیکار
|
Iran
|
1396/08/06 - 12:53
1
2
آیا تا پایان سال 96 آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد یا خیر؟ و امسال هم مانند سال های قبل (سه سال متوالی ) که هیچ آزمون استخدامی برای فارغ التحصیلان کتابداری از سوی این نهاد برگزار نشده است همچنان منتظر خواهیم ماند؟ چرا که محدودیت های بسیاری مانند سن ،در پیش پا می گذارند که در سال آتی هم نمی توانیم.در سال 97 چطور ؟ آیا آزمونی برگزار خواهد شد یا خیر؟چرا مسوولان پاسخ گو نیستند در حالی که هر سال بر تعداد فارغ التحصیلان بی کار این رشته ( کتابداری)افزوده می شود در حالی که من بار ها و بارها به نهاد ایمیل زده ام ولی کسی پاسخگو نیست و جوابم را نمی دهد.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و بیکار جامعه. رشته کتابداری. لطفا منعکس شود و پاسخ داده شود.
اسماعیل
|
Iran
|
1396/08/06 - 12:52
1
5
سلام. من فارغ التحصیل رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستم و مدت هشت سال است که بیکارم چرا که هیچ نهاد یا سازمانی غیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور کتابداران بیکار را به رسمیت نمی شناسد و قبول نمی کنند .چرا کتابداران بیکار مانند سایرین نمی توانند در آزمون های استخدامی که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود شرکت کنند هیچ اسم و رسمی از کتابداری و کتابداران در آزمون های استخدامی وجود ندارد چرا؟؟؟ چرا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کتابداران جایی ندارند؟؟ در حالی که آموزش و پرورش دو الی سه سال گذشته چندین آزمون برگزار کرده ولی متاسفانه در هیچ کدام کتابداری جذب نکرده مگر نه اینکه همه مدارس چه ابتدایی و چه متوسطه و راهنمایی مگر کتابخانه ندارند پس چرا از فارغ التحصیلان بیکار این رشته استفاده نمی کنند ؟؟یا همه سازمان ها کتابخانه ندارند که از فارغ التحصیلان این رشته استفاده کنند و از بیکاری این قشر تا اندکی جلوگیری شود چه کتابخانه های عمومی باشد و چه تخصصی و چه آموزشگاهی. پس تکلیف ما کتابداران بیکار در جامعه چیست ؟؟ و چرا مسولین پایخ گو نیستند و جواب قانع کننده نمی دهند لطفا انتشار یابد تا به گوش مسولین اعم از نهاد و سایر مسولین رسانده شود تا ما کتابداران بیکار فکر و چاره ای اندیشیده شودبا برگزاری آزمون های استخدامی . کتابدار فارغ التحصیل و بیکار جامعه.
بیکار
|
iran
|
1396/07/28 - 12:58
0
3
سلام. امیدوارم اقای مختارپور روزی همه کامنت های نوشته شده در این سایت را ببیند و فکری به حال برگزاری آزمون استخدامی برای کتابداران فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و بیکار نماید چرا که من بارها و بارها از طریق سایت خود نهاد کتابخانه ها به خود دبیر کل کامنت گذاشته ام ولی هیچ وقت پاسخی دریافت نکرده ام چه از طرف خود ایشان و چه از طرف کارکنان نهاد.معلوم است که اصلا به کامنت ها توجهی ندارند و نمی خوانند چرا که خود ایشان بارها گفته بود که من همه کامنت های مربوط به کتابداران (فارغ التحصیل و بیکار و چه شاغل را مطالعه می کنم). فقط می توانم بگویم که کاش برای کتابداران بیکار و فارغ التحصیل ارشد این جامعه روزی و روزی آزمونی استخدامی برگزار شود هرچند محدودیت های سنی و ... دیگر اجازه نخواهند داد. چرا فکری به حال ما کتابداران بیکار نمی کنند؟؟ امیدوارم به گوش مسولین رسانده شود چرا که از سال 91 زمزمه شغل کتابدار در مدارس اورده شده و الان تقربیا شش سال است که هنوز هیچ کاری انجام نداده اند چرا؟؟؟ پس تکلیف ما و این همه کتابدار بیکار چه می شود. و فقط به خواندن و گذاشتن کامنت در این سایت بسنده نکنیم آقای مختارپور لطفا و خواهشا فکری به حال کتابداران بیکار نمایید و چون دیگر محدودیت ها اجازه نخواهد داد.پاسخ دهید البته قانع کننده.
لادن
|
Iran
|
1396/07/25 - 11:44
0
2
رشته کتابداری تنها رشته ای است که هیچ سازمان یا نهادی غیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور آن را قبول ندارند و نمی خواهند چرا؟؟؟ اگر نهاد کتابخانه ها هم این رشته را قبول نداشته باشد پس تکلیف این همه فارغ التحصیل بیکار در جامعه که هر سال هم بر تعداد آنها افزوده می شو چیست؟؟؟ چرا نهاد کتابخانه ها سه سال متوالی است که آزمون استخدامی برای کتابداران برگزار نمی کند؟؟؟چرا کسی پاسخ گوی این سوالات نیست؟رشته کتابداری را در هیچ سازمان یا نهادی قبول ندارند و حتی به عنوان نیروی قراردادی هم به کار نمی گیرندو این چنین است که بیکاران این رشته در حال افزایش است لطفا به گوش مسولان نهاد برسانید تا فکری به حال کتابداران فارغ التحصیل و بیکار بکنند سه سال است که همچنان در حسرت برگزاری امتحان هستیم.و پاسخ گو باشند
طیب
|
Iran
|
1396/07/25 - 01:44
0
2
سلام جناب اقای مختار پور ببخشید یه روش جدیدی تو کتابخانه ها اوردن که از رشته های دیگه تو کتابخانه ها به عنوان قراردادی استخدام میکنن و حق ما که رشته کتابداری بودیم را میخورن به نظر شما ما الان که پنج سال منتظراستخدامی هستیم و ریس ها واسه خودشون از فامیلاشون استخدام میکنن چکار کنیم میگن ما نیرو مازاد داریم ولی هنوز از فامیلای خودشون استخدام میکنن بخدا داریم دیونه میشیم چون تو ادارات دیگه میگن اصلا رشته کتابداری چه هست بعد تو خود کتابخانه ها هم رشته کتابداری نمیخوان از رشته های دیگه استخدام میکنن خواهش میکنیم یه فکری واسمون کنید بخدا از این همه بی عدالتی در حق کتابداران خسته شدیم بخصوص تو استان کهگلویه وبویراحمد
ﻧﯿﻠﻮﻓﺮ
|
Iran
|
1396/07/20 - 19:04
0
2
ﺑﺎ ﺳﻼ ﻡ ،ﺁﻗﺎﯼ ﻣﺨﺘﺎﺑﻮﺭ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺍﺯﻣﻮﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ4ﺳﺎﻟﻪ ﺑﯿﮑﺎﺭﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ ،ﻓﮑﺮﯼ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﺑﺮﻭﺭﺵ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﻢ ﺑﮕﯿﺮﻥ
فریده
|
Iran
|
1396/07/15 - 21:32
1
3
سلام جناب آقای مختارپور عزیز توروخدا ذخیره های 94 رو هم استخدام کنید من که دیگه سنم به آزمون استخدامی نمی خوره توروخدا خواهشا به فکر ماهم باشید یک دنیا سپاس
مهرناز
|
iran
|
1396/07/04 - 11:37
0
3
سلام. رشته کتابداری تنها رشته ای است که جز نهاد کتابخانه های عمومی کشور ،هیچ سازمان یا ارگان دیگزی نمی خواهد در حالی که کار اشتباهی است مگر همه سازمان ها و ارگان ها و حتی مدارس کتابخانه ندارند که از کتابداران فارغ التحصیل استفاده کنند و چرا این کار را نمی کنند که از بیکاری این قشر تحصیل کرده جلوگیری کنند در حالی که هر سال بر تعداد فارغ التحصیلان کتابداری افزوده می شود و این یعنی بیکاری کتابداران روز به روز بیشتر می شود. فکری به حال کتابداران فارغ التحصیل کنید با برگزاری آزمون استخدامی ها.
ریحان
|
Iran
|
1396/06/12 - 14:28
0
2
سلام واقعاازخواندن رشته کتابداری خوشحالم،اماازبیکاری ناراحت،واقعاچه عدالتی هست تازه به این فکرکنیدکه سن هم داره بالامیره ودیگه فرصت امتحان استخدامی هم کم،واقعا فعال بودیم وقربانی شدیم
کتابدار
|
Iran
|
1396/05/22 - 17:05
0
6
اینقد زحمت کشیدیم درس خوندیم
توروخدا استخدامی بذارید
مگه ما چه گناهی کردیم که هیچ نهادی کتابداری نمیخواد
منتظر
|
Iran
|
1396/04/04 - 18:54
0
5
خواهش میکنم خواهش میکنم توروخدا ازمون استخدامی برای امسال بگیرین توروخدا . رشته کتابداری فقط امیدش به شماست توروخدا صدای مارو به اقای مختار پور برسونین
امیدی
|
Iran
|
1395/07/24 - 11:33
0
0
با سلام
آیا در آزمون اخیر آموزش و پرورش هم نمی توانیم شرکت کنیم؟
دوستدار کتاب
|
Iran
|
1395/06/09 - 13:34
2
9
با سلام خدمت آقای مختارپور لطفا جهت استخدام نیروی انجمنی و قراردادهای جدید برای کتابخانه ها از فارغ التحصیلان رشته کتابداری استفاده کنید. با تشکر
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1395/06/31 - 12:51
وقتی آدم پارتیداشته باشه و بتونه تو سن چهل سالگی استخدام بشه دیگه احتیاجی به رشته کتابداری نیست
آ غربی
|
Iran
|
1395/06/06 - 13:10
5
7
با سلام و عرض ادب
آقای مختارپور منتظر تغییرات مدیریتی شما در استان های باقمیانده هستیم. امیدواریم کسان دیگری هم بتوانند مدیریت خود را به محک تجربه بگذارند از این همه رئیس تکراری که از بدو تولد نهاد پای ثابت میز ریاست اند، خسته شده ایم. دلمان هوای تازه می خواهد!
با تشکر
کتابدار روستایی
|
Iran
|
1395/06/05 - 17:52
5
14
باسلام
نمیدونم چرا هرکی آزمون قبول نمیشه میاد میگه چرا کتابدار روستایی و انجمنی ازمون نداده و حتما باید کتابداری خونده باشه!عزیز شما اول شرایط رو جویا شو بعد بیا کامنت بزار.کتابدار روستایی حتما باید بومی روستا باشه.بعدشم روستایی که فارغ التحصیل کتابداری نداره مجبوره از بقیه رشتها بگیره مام مثل بقیه گزینش و مصاحبه شدیم.بعدشم کتاب دارای باسابقه میدونن با چه مشکلاتی سر کردن الان یک ذره وصعشون بهتر شده به لطف دبیرکل محترم.از همکارای کتابدار دیگه انتطار نداشتیم در مورد ما اینجور بی انصاف باشن.شما اگ خیلی دلت میخواد کتابدار بشی برو درس بخون آزمون قبول بشی با حقوق و مرایای بالا استخدام بشی.مثل ما سختی نکشی.
پاسخ ها
کتابدار بیکار
| Iran |
1396/12/15 - 15:04
بنده حرف شما را قبول ندارم کسانی را می شناسم مثل شما کتابدار روستایی هستن اما بومی روستا نیستن همه مثل شما این شرایط رو ندارن دوباره برن درس بخونن آزمون بدن مشکلات دیگه هم هست من کارشناسی ارشد کتابداری هستم به مدت چهار سال در کتابخونه های عمومی شهرمون به عنوان طرح هجرتی مشغولم با حقوق خیلی ناچیز بدون مزایا. تو محل خودم کتابخونه افتتاح کردن اما غیر کتابدار را جذب کردند.
عباس
|
iran
|
1395/06/01 - 22:29
7
2
الحق سایت خیلی خبراش تغییر کرده و جذاب شده به امید موفقیت روزافزون
مهدی زارعی
|
Iran
|
1395/05/30 - 15:25
5
17
نام نیکو گر بماند ز آدمی
به کزو ماند سرای زرنگار

سال دیگر را که می‌داند حساب
یا کجا رفت آنکه با ما بود پار

جناب آقای مختار پور الحق والانصاف برای کتابداران سنگ تمام می گذارید و تا در توان دارید کار می کنید واقعا خسته نباشید. اجرکم عندالله
گلا
|
iran
|
1395/05/30 - 12:14
3
8
با سلام و خسته نباشيد. ببخشيد براي سال95 نهاد استخدامي جديد داره؟
ممنون ميشم اگه جواب راست و روشني به من بديد.
پيشاپيش ممنونم.
پاسخ ها
ر
| Iran |
1395/06/08 - 16:40
اگه باشه توسایت میزنن
ابوالقاسم
|
Iran
|
1395/05/26 - 11:26
2
14
خدایا من چه سازم
خسته ی راهی درازم - نه فرهادم که مرد از داغ شیرین -نه ایوبم که با دنیا بسازم .
خدا یا من کتابدارم
تحصیلاتم ارشد است ولی ......
یک کتابدار
|
Iran
|
1395/05/25 - 10:08
2
16
من به عنوان یک کارشناس ارشد کتابداری آن هم از یک دانشگاه معتبر و با رتبه خوب ،‌فقط می تونم بگم از خواندن این رشته واقعا پیشیمونم
پاسخ ها
امیدی
| Iran |
1395/07/24 - 11:35
شرایط هم بد باشد اگر به کار علاقمند باشید هیچ مشکلی نیست
کتابدار
| Iran |
1395/06/07 - 08:13
من ناشکر نیستم، شرایط کار برای من از بس سخت بوده که این حرفی میزنم ، هیچی عدالتی حتی بعد از استخدام شدن هم نیست ،
کتابدار
| Iran |
1395/05/31 - 09:05
به نظرتون رشته های دیگه خیلی بهتر بودن؟؟؟ خواهشا شما ها که استخدامید انقد ناشکر نباشید
کتابدار
| Iran |
1395/05/30 - 08:31
ماها هم که استخدامییم و کارشناسی ارشدیم ماهم پشیمونیم
کتابدار فارس
|
Iran
|
1395/05/20 - 14:33
2
34
باسلام خدمت جناب آقای مختارپور و تشکر ویژه به پاس تلاشهای خستگی ناپذیر ایشان.
جناب آقای مختار پور چرا در خصوص رسمی شدن نیروهای پیمانی خبری منتشر نمی کنید.آیا شما این کار را هم دنبال می کنید؟با سپاس.خوشحال میشم مطلبم چاپ شود."لیزنای گرامی"
روستایی کتابدار
|
Iran
|
1395/05/17 - 14:21
11
18
باسلام ماکتابداران روستایی ازدبیرکل محترم تقاضای پیمانی شدن داریم
پاسخ ها
نظری
| Iran |
1397/02/01 - 16:28
ببخشید چطور باید برای کتابدار روستایی اقدام کنم.فارغ التحصیل کتابداری هستم
قراردادی
| Iran |
1395/06/03 - 08:15
واقعا موندم چرا بعضیا منفی میدن٬حتما پیمانی هستید و دلتان نمیخواهد بقیه مثل شما باشند چطور شما دم از رسمی بودن میزنید ولی کتابداران روستایی نباید چیزی بگویند.واقعا فکر نمیکردم بعضی کتابداران چنین اخلاقی داشته باشند......
کتابدار
|
Iran
|
1395/05/16 - 18:43
12
32
آقای مختارپور شما که بین کتابدارا به عدالت معروف هستید چرا اجازه میدید کتابداران روستایی از هر رشته ایی جذب شوند؟؟؟؟
بخدا درحق رشته کتابداری و فارغ التحصیلان این رشته ظلمه
پاسخ ها
کتابدار روستایی
| Iran |
1395/06/03 - 08:17
شما اول شرایط کتابداران روستایی را مشاهده کنید ببینید میتوانید با این شرایط کنار بیایید بعد چنین چیزی بگویید٬همچین آش دهن سوزی نیست٬فقط برای سرگرمی است و فی سبیل الله
محمد امینی
|
Cyprus
|
1395/05/16 - 17:46
2
14
سلام، من یکی از افرادی هستم که دارای مدرک کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی از یکی از دانشگاه های معتبر کشور هستم، و حدود چهار الی پنج بار در آزمون های استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور شرکت کرده ام، و با این که هر بار هم نمره علمی را به دست آورده ام و به مصاحبه دعوت شدم ولی نمی دانم چرا و به چه دلیلی بعد شش الی هفت ماه مردود اعلام کرده اند و این برایم یک سوال بزرگ است که ملاک و معیار انتخاب افراد برای کار در کتابخانه و خدمت به خلق چیست؟ آیا برای ما کتابداران بیکار هم کاری وجود خواهد داشت؟ لطفا منتشر شود با تشکر
کتابدار
|
Iran
|
1395/05/16 - 17:04
2
54
اقای مختارپور لطفا در مورد تبدیل وضعیت استخدامی کتابداران از پیمانی به رسمی شفاف سازی کنید
با تشکر
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1395/05/27 - 10:06
طبق مصوبه ای در سال 94 دیگر برای تبدیل از پیمانی به رسمی نیاز به شرکت در آزمون هم نیست پس دیگر نباید بهانه ای باشد.
روستایی
|
Iran
|
1395/05/16 - 16:54
9
19
باسلام ماکتابداران روستایی ازدبیرکل محترم تقاضای پیمانی شدن داریم
واقع بین
|
Iran
|
1395/05/16 - 16:34
2
16
الهی یک در دنیا صد در آخرت اجر صادقانه سخن گفتنتان را ببینید
اسماعیل
|
Iran
|
1395/05/16 - 14:46
1
21
واقعا حیف است که دولت اینقد به این رشته بی توجهی می کند علارغم سواد اطلاعاتی که کتابداران می توانند ان را به دانش سازمانی تبدیل کنند. صد حیف
محمد امینی
|
Cyprus
|
1395/05/16 - 11:21
0
18
با سلام. فوق لیسانس کتابداری هستم ولی بیکار. هر جا هم که میرم، میگن نیازی نداریم به کتابدار. آیا پاداش فارغ التحصيل شدن این است، از یکی از بهترین دانشگاه های معتبر کشور هستم
لیلی
|
iran
|
1395/05/16 - 10:05
0
12
ای کاش فکری به حال شهر شیراز هم بکنن چون هیچ سهمیه ای در آزمون استخدامی نداشت من 4 سال رو با سختی فراوان در زاهدان و زابل با هوای بسیار بد درس خوندم و الانم دارم ارشد میخونم و هیچ کاری هم پیدا نکردمو واقعا به کار احتیاج دارم
اگه سن بازنشستگی رو پایین بیارید و سابقه رو کمتر کنید شاید دردی از ما کم کنه و امیدی واسه استخدامی ما بشه
خوزستان
|
Iran
|
1395/05/15 - 23:23
5
25
سلام آقای مختار پور.شما را بخدا فکری به حال نیرو های ذخیره بکنید به والله پا به پای نفرات اصلی زجر کشیدیم واسترس خوردیم حتی با اختلاف ناچیزی ذخیره شدیم.دستتان را میبوسم از نفرات ذخیره هم دعوت بکار کنید.بخدا پیر شدیم
غرب کشور
|
Iran
|
1395/05/15 - 23:19
7
33
سلام خدمت جناب مختار پور که الحق از زمان مدیریتشان دلسوز کتابداران ورشته غریب کتابداری بوده اند ودر عمل نیز ثابت کردند.فقط جناب آقای مختار پور عزیز یک گله داریم وامید داریم با درایت حضرتعالی بحث استخدام در کتابخانه های روستایی هم ساماندهی شود بخدا قسم تمام دهیاران به ریشمان میخندند.و این حق را برای خود و همسر ونزدیکانشان قاءل میشوند درحالی که اصلا رشته آن ها کتابداری نیست.خواهش میکنیم شخصا این امر را ساماندهی مدیریت کنید که در کتابخانه های روستایی فقط کتابدار جذب شود تا دیگر مسخره مان نکنند.ممنونیم
حسن
|
iran
|
1395/05/15 - 11:25
3
22
امیدوارم یک فکری اندیشیده شود ممنونم
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: