کد خبر: 30629
تاریخ انتشار: شنبه, 01 مهر 1396 - 09:58
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی میزبان نهمین «رویداد کتابدارانه»

منبع : لیزنا
 نهمین دورهمی كتابدارانه بیست و پنجم مهر ماه در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود
کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی میزبان نهمین «رویداد کتابدارانه»

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن كتابداری و اطلاع‌رساني ايران، نهمین رویداد کتابدارانه را در مهر ماه 1396 برگزار می‌کند.

کتابخانه مرکزی و مرکز نشر و اسناد دانشگاه شهید بهشتی در روز سه شنبه 25 مهرماه همزمان با «روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی» از ساعت 16، میزبان انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، اساتيد، دانشجويان، كتابداران و ساير فعالان علم اطلاعات است.

«رویداد کتابدارانه» یک دورهمی دوستانه، عمومی، بدون موضوع از پیش تعیین شده، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است و هدف این رویداد که به صورت ماهانه انجام می‌شود، برای دیدار و گفتگوی دوستانه کتابداران، آرشیویست‌ها، موزه داران، دوستداران کتاب و نشر و علم اطلاعات است تا نظرها و دیدگاه‌هايشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

 

نهمین دورهمی کتابداران در کتابخانه مرکزی دانشگاه شهید بهشتی  واقع در اوین، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی (یا؛ بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن،ميدان شهيد شهرياری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهيد بهشتی) برگزار می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: