کد خبر: 40794
تاریخ انتشار: یکشنبه, 29 دی 1398 - 09:24

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

دبیر علمی «جایزه ملی فاب»؛

200 دستاورد در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

منبع : دبیرخانه هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
  علی نعیمی صدیق دبیر علمی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات گفت: بیش از یکصد محصول از شرکت های مختلف برای رقابت فاب، دریافت شد که در این بین 3 محصول برتر در روز همایش معرفی خواهد شد.
200 دستاورد در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

به گزارش لیزنا، دبیر علمی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، با اعلام اینکه 200 دستاورد در بخش برترین‌های فناروی اطلاعات شرکت داشته است، اظهار داشت: در قالب این همایش جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر) به سه محصول، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) به چهار مدیر که در بخش دولتی و خصوصی و جوان تعلق میگیرد و جایزه شرکت‌های تحول آفرین به 3 شرکت برتر اعطا خواهد شد.

وی در خصوص جایزه شرکت های تحول آفرین افزود: این جایزه ها در سه سطح کوچک و بزرگ و متوسط است که روز برگزاری همایش رونمایی خواهد شد.

نعیمی صدیق با بیان این مطلب که برنامه ریزی شورای سیاست گذاری همایش بر این بوده است تا از میان مقالات ارسال شده به مقالات کاربردی تر و فناورانه توجه بیشتری گردد افزود: امید داریم همایش ملی پیش روی هر چه باشکوه تر و با غنای علمی بالایی برگزار گردد.

وی تصریح کرد: مهمترین دستاورد این همایش معرفی محصولات فناورانه و کمک به ایجاد بازار و همچنین تشویق و کمک به تولید و صادرات محصولات صنعت آی تی است.

وی ایجاد انگیزه پژوهش و تحقیق در میان علاقمندان را از اهدافی برشمرد که از طریق آن در دوره های پیشین توانسته است، تبادل اطلاعات علمی پژوهش بین شرکت کنندگان و ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای علمی و تجربی در ارتقاء سطح و غنای علمی جامعه موثر بوده و زمینه ساز آینده ای روشن در راستای گسترش همه جانبه ی خواهد بود.

علاوه بر معرفی مقالات و محصولات و مدیران و شرکت های برگزیده، اساتید و مدیران حوزه فناوری اطلاعات نیز در راستای محورهای همایش به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات یکشنبه آینده بیست و نهم دی‌ماه ۱۳۹۸ به پشتوانه تجربه نیم قرن فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با رویکرد میان رشته‌ای و با شعار «ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلتفرم ها» در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.

 دبیرخانه دائمی همایش در تهران، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) واقع شده و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی itmanc.irandoc.ac.ir مراجعه یا با شماره  ۰۲۱۶۶۹۵۴۷۵۴ تماس حاصل نمایند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: