کد خبر: 29946
تاریخ انتشار: یکشنبه, 29 مرداد 1396 - 08:32
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

«ره آورد سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن

منبع : لیزنا
مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی سازمان «سمت» در راستای معرفی هرچه کامل‌تر این سازمان و فعالیت‌های آن، اقدام به چاپ کتاب «ره‌آورد سمت» به زبان چینی و عرضه آن در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی پکن نموده است.
«ره آورد سمت» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی «سمت»، سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی پکن که از 1 تا 5 شهریورماه در چین برگزار میشود، با معرفی 80 عنوان کتاب برگزیده خود حضور دارد؛ و کتاب «ره‌آورد سمت» را نیز برای معرفی سازمان مطالعه و تدوین (سمت) و کشور جمهوری اسلامی ایران، به زبان چینی در این نمایشگاه به مخاطبان عرضه می‌کند.

 

«ره آورد سمت» با سخنان احمد احمدی رئیس سازمان «سمت» آغاز می‌شود که به معرفی این سازمان و فعالیت‌های آن می‌پردازد. پس از آن، کتاب به همراه تصاویر زیبایی از شهرها و جاذبه‌های گردشگری، اطلاعات مفیدی درباره جمهوری اسلامی ایران در اختیار خواننده چینی قرار می‌دهد. بخش پایانی کتاب نیز به ارائه مشخصات 80 عنوان کتاب برگزیده «سمت» در زمینه‌های مختلف از جمله اقتصاد، الهیات، باستان‌شناسی، تاریخ، حقوق، زبان‌شناسی، ادبیات فارسی، جغرافیا، علوم تربیتی، علوم سیاسی، علوم انسانی و اسلامی، اطلاعات و دانش شناسی و هنر، به همراه تصاویر جلد کتاب‌ها دارد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: